Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem Warszawa

Synonimy: operacje plastyczne z użyciem własnego tłuszczu, poprawianie wyglądu twarzy przez przeszczep tłuszczu, lipofilling więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Warszawaul. Złota 61

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Modelowanie czoła własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Modelowanie skroni własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Modelowanie brody własnym tłuszczem od 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Kazimierzowska 43

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

ocena 4.7 / 5 (3 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
 • Modelowanie czoła własnym tłuszczem od 3 000 zł
 • Modelowanie skroni własnym tłuszczem od 3 000 zł
 • Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem od 3 000 zł
 • Modelowanie brody własnym tłuszczem od 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem Warszawa - informacje

Kadra w Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski Kadra w Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski

Tłuszcz to jedyny, ekologiczny wypełniacz tkanek miękkich, jaki z powodzeniem stosowany do iniekcji, stanowi materiał nowoczesnej procedury zwanej autologicznym przeszczepem tłuszczu. Zabieg polega na pobraniu go z tzw. depozytów – miejsc gdzie występuje w nadmiarze, co odbywa się techniką liposukcji i transplantacji w obszar wymagający korekcji. Coraz bardziej zaawansowane techniki przygotowywania lipotransferu i bogatej w komórki macierzyste frakcji, zapewniają coraz mniejszą absorpcję materiału i dzięki temu – większą trwałość zabiegu.

Remodeling ciała – transplantacja tłuszczu  

Klinika La Perla swoją działalność prowadzi od 2001 r. i dziś należy do niej 8 oddziałów na terenie kraju, gdzie realizowane są wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej i SPA, chirurgii plastycznej oraz ginekologii estetycznej. Efekt wolumetryczny twarzy, piersi i pośladków, reedukacja zanikowych rozstępów i ich przebudowa oraz wypełnienie zmarszczek i bruzd z jednoczesną rewitalizacją skóry, to możliwości jakie oferuje realizowany tu zabieg przeszczepu tłuszczu Adivive. Procedura daje naturalne efekty modelowania również w przypadku grzbietów rąk.

Przeszczep tłuszczu własnego – lipofilling w celu modelowania wskazanych partii twarzy i ciała oferuje również Lecznica Melitus, a zabiegi realizowane są w celu modelowanie dłoni, piersi, pośladków oraz ubytków pourazowych. W partiach twarzy, lipofilling najczęściej wykorzystuje się do wypełniania i odmłodzenia szczupłych policzków, wypełniania „doliny łez”, a także bruzdy nosowo-wargowej. Dzięki temu, że wraz z tłuszczem przeszczepia się komórki macierzyste, efekt modelujący pozwala osiągnąć silne ujędrnienie skóry i jej odmłodzenie, tłumaczą specjaliści placówki.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem oferuje także dr n. med. Piotr Osuch, specjalista chirurgii plastycznej, jako nieinwazyjną, ekologiczną alternatywę dla implantów. Ponadto w zakresie twarzy, świadczy zabiegi modelowania policzków i powiększania ust własnym tłuszczem, wcześniej przeprowadzając procedurę jego odessania, także techniką liposukcji chirurgicznej. Dr Osuch jest członkiem European Academy of Facial Plastic Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Związany m. in. z Centrum dermatologii laserowej i chirurgii plastycznej Lasermed, dr Osuch stosuje w zakresie placówki zmodyfikowaną przez siebie technikę pobrania tłuszczu Sydneya Collemana, co dotyczy sposobu pobrania tłuszczu, jego separacji i stopnia overfilling, zmniejszajac inwazyjność zabiegu i skracając czas rekonwalescencji. Cienką kaniulą pobierany tłuszcz, jest następnie po odpowiednim przygotowaniu i zagęszczeniu podawany w okolice korekcji, a procedura w CM dotyczy uzupełnienia niedoborów tkanek miękkich twarzy, korekcji jej asymetrii czy wypełnienia ubytków pourazowych.

Lipotransfer, jako nowoczesna i bezpieczna metoda modelowania ciała i twarzy stanowi ofertę medycyny estetycznej DermClinic, która świadczy standardową, dwuetapową procedurę pozyskiwania i reimplantacji tłuszczu. Głębokie zmarszczki, zaburzone proporcje ciała oraz blizny to najczęstsze wskazania do korekcji z zastosowaniem własnych komórek tłuszczowych, jakie sugerują specjaliści kliniki. Z uwagi na indywidualną absorpcję materiału, zabieg można powtórzyć upływie roku.

Kolejnym miejscem na mapie Warszawy, gdzie możemy skorzystać z modelujących zabiegów mikrolipoiniekcji jest Centrum Medyczne Metamorfosis, jakie w 2011 r. powołał lek. med. Artur Broma, specjalista chirurg plastyk, chirurg ogólny. W ramach swojej praktyki, procedury z wykorzystaniem materiału autologicznego, dotyczą powiększania biustu, ujędrniania pośladków oraz odmładzania warg sromowych. Tłuszcz pozyskiwany jest podczas liposukcji brzucha, boków, pleców i nóg, a do zabiegów modelujących należy wykonywana tu również liposukcja  wzgórka łonowego.

Ile kosztuje lipotransfer w El Paso (USA)?

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

U Francisco Agullo, M.D. (Southwest Plastic Surgery), niektóre kosmetyczne transfery tłuszczu twarzy mogą kosztować 1,500-4,000 $ (5,550-14,800 zł), natomiast wypełnienie piersi i pośladków to koszt około 4,000-9,000 $ (14,800-33,300 zł), co ostatecznie ustala się podczas konsultacji.

 

 

 

Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 000 zł do 17 000 zł
 • Plewiska od 4 500 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 15 000 zł
 • Wrocław od 1 700 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 20 000 zł
 • Tychy od 2 000 zł
 • Gdynia od 3 500 zł do 4 900 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 968 zł do 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska