Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse

Synonimy: modelowanie twarzy wypełniaczem Radiesse, niwelowanie zmarszczek Radiesse, korekcja zmarszczek wypełniaczem na bazie hydroksyapatytu wapnia więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem radiesse? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Ambroziak Estederm Gabinet zabiegowy w Klinika Ambroziak Estederm

Głównym składnikiem wypełniacza Radiesse, który wykorzystywany jest w zabiegach wygładzania zmarsczzek i modelowania konturu twarzy, jest hydroksyapatyt wapnia. Preparat z powodzeniem stosowany jest m.in. w obszarach, takich jak bruzdy nosowo-wargowe, policzki, dolna szczęka, kącki ust czy skronie, a także podbródek, brwi oraz grzbiet nosa. Wśród jego zalet wymienia się bezpieczeństwo oraz szybkie i długotrwałe efekty. Po zabiegu pojawić się może niewielki ból, obrzęk oraz zasinienie. Niepożądane objawy ustępują najczęściej po 2-3 dniach.

Zabieg niwelowania zmarszczek preparatem Radiesse w Polsce

W Warszawie na zabieg modelowania twarzy wypełniaczem Radiesse udać się można do dr n. med. Ewy Skulskiej, dermatologa i wenerologa. Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii zdobyła w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada certyfikat ukończenia warsztatów szkoleniowych z obszaru zastosowania preparatu Radiesse do korekcji tkanki miękkiej. Za pomocą hydroksyapatytu wapnia dokonuje m.in. odmładzania okolicy brody, odmładzania zapadniętych policzków, podnoszenia kącików ust oraz redukcji linii „marionetkowych”. Stosuje go również do wypełniania bruzd nosowo-wargowych, wypełniania dołów skroniowych oraz wyrównania linii owalu twarzy.

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse w Gdyni w swojej ofercie ma dr n. med. Piotr Szlązak, specjalista dermatologii i wenerologii. Ukończył warsztaty szkoleniowe z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse do korekcji tkanki miękkiej. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, która jest uznaniem stosownej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania procedur z zakresu dermatologii estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Przeprowadza także zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Posiada również certyfikat upoważniający do wypełniania wolumetrycznego preparatami Voluma.

W swojej ofercie modelowanie owalu twarzy oraz wypełnianie bruzd i zmarszczek preparatem Radiesse ma dr n. med. Jolanta Siedlecka-Dawidko, lekarz medycyny estetycznej, która przyjmuje pacjentów we Wrocławiu. Jest wyróżnioną absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie, oraz członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej. W zakresie likwidacji zmarszczek wykonuje również zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatu Sculptra oraz preparatu Revofil.

Cena zabiegu z wykorzystaniem preparatu Radiesse na twarz w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Arkadia Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Gabinet zabiegowy w Arkadia Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

W Polsce za modelowanie twarzy preparatem Radiesse zapłacić trzeba około 1 300 złotych. W Clínica Cres w Madrycie cena takiego zabiegu wynosi 450 euro, czyli prawie 1 900 złotych.


Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 800 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 2 400 zł
 • Łódź od 849 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 700 zł do 2 400 zł
 • Bydgoszcz od 800 zł
 • Szczecin od 1 600 zł do 2 100 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 1 200 zł
 • Kielce od 800 zł do 900 zł
 • Lublin od 1 200 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.