Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Sculptra

Synonimy: usuwanie zmarszczek preparatem Sculptra, usuwanie zmarszczek kwasem polimlekowym

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Sculptra - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Warszawa Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Warszawa

Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Sculptra polega na aplikacji tego preparatu podskórnie lub głęboko na kość (w zależności od oczekiwanego rezultatu) za pomocą cienkich igieł. Preparat Sculptra jest materiałem medycznym, którego składnikiem aktywnym jest całkowicie biodegradowalny kwas L-polimlekowy. Jego działanie polega na pobudzeniu tkanek do produkcji kolagenu. Pierwsze efekty widoczne są po około 6 tygodniach od zabiegu i utrzymywać się mogą nawet do 2 lat. Dla osiągnięcia pełnych efektów wskazane jest jednak poddanie się serii 3 zabiegów. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się zapadnięte policzki, zapadnięte skronie oraz zmarszczki na policzkach i brodzie, a także głębokie fałdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki marionetkowe.

Usuwanie zmarszczek kwasem polimlekowym w Polsce – gdzie udać się na zabieg

W swojej ofercie usuwanie zmarszczek za pomocą preparatu Sculptra ma Gabinet Medycyny Estetycznej i Laserowej Kosmedica w Warszawie. W placówce przeprowadzane są także inne zabiegi z zakresu eliminacji zmarszczek twarzy, w tym zabieg z użyciem technologi FOCUS RF+ (za pomocą fal radiowych), z użyciem urządzenia ICOONE (za pomocą wielowymiarowego masażu leczniczego) oraz z użyciem Silk Peel (za pomocą kontrolowanej eksfoliacji naskórka wraz z iniekcją preparatów w głąb skóry). Gabinet oferuje również mezoterapię igłową, mikroigłową oraz tlenową.

W Rzeszowie bezoperacyjny lifting twarzy za pomocą preparatu Sculptra wykonuje lek. med. Agnieszka Koczynasz, lekarz medycyny estetycznej. Studia ukończyła na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia dla lekarzy w Krakowie. W zabiegach medycyny estetycznej specjalizuje się od kilkunastu lat. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykonuje również zabiegi usuwania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz liftingu termicznego Zaffiro. Przeprowadza także zabieg fotoodmładzania (za pomocą pulsacyjnego światła IPL).

Zabieg usuwania zmarszczek kwasem polimlekowym w Bołuniu przeprowadzić może lek. med. Małgorzata Kossut, specjalista z dziedziny medycyny estetycznej. Uczestniczyła wielokrotnie w Kongresach Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, posiada też certyfikat ukończenia podstawowego programu szkoleniowego Sculptra. Wykonuje zabiegi estetyczne twarzy z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego.

Cena zabiegu wypełniania zmarszczek preparatem Sculptra w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W Polsce za modelowanie twarzy kwasem polimlekowym zapłacić trzeba około 1 500 złotych. W Tracey Bell w Liverpoolu cena takiej procedury wynosi 450 funtów brytyjskich, czyli ponad 2 600 złotych.
Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Sculptra - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 200 zł do 1 800 zł
 • Kraków od 750 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 700 zł do 2 100 zł
 • Wrocław od 750 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 1 500 zł do 1 600 zł
 • Poznań od 1 200 zł do 2 400 zł
 • Częstochowa od 800 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 1 400 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem sculptra jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska