Modelowanie ust wypełniaczem

Synonimy: kwas hialuronowy modelowanie ust, odświeżanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie ust wypełniaczami

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Modelowanie ust wypełniaczem - informacje

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

Najczęściej stosowanym wypełniaczem w procedurach modelowania ust jest kwas hialuronowy. Jest to materiał biokompatybilny, który nie wywołuje reakcji alergologicznych. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które borykają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Zabieg modelowania ust wypełniaczem przeprowadza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wśród przeciwwskazań do jego wykonania wymienia się ciążę, miesiączkę, aktywną opryszczkę, trądzik oraz skłonność do powstania blizn. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut, a efekty utrzymują się od około 6 do 12 miesięcy.

Zabieg modelowania ust wypełniaczem w Polsce – gdzie można go przeprowadzić

W swojej ofercie modelowanie ust wypełniaczem ma Gabinet Kosmetologii I Medycyny Estetycznej DERMEDIKA w Krakowie. W placówce świadczone są usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii. Procedura modelowania lub powiększania ust polega na iniekcji kwasu hialuronowego pod postacią preparatu Teoysal Kiss, który stosowany jest do zmiany kształtu, zwiększania objętości ust, wzmocnienia kącików oraz redukcji zmarszczek wokół ust. Pacjentowi proponowane jest znieczulenie przy pomocy kremu znieczulającego (Emla) lub znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). W gabinecie poddać się można również zabiegowi powiększania ust za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej.

W Warszawie zabieg modelowania ust przeprowadza lek. med. Małgorzata Kossut, lekarz medycy estetycznej. Posiada dyplom ukończenia kursu medycznego „Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej. Techniki iniekcji kwasu hialuronowego stosowane w modelowaniu ust oraz alternatywne techniki konturowania twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego”. Jej oferta obejmuje także wypełnianie fałdów nosowo-wargowych i kącików ust kwasem hialuronowym.

Na zabieg modelowania ust udać się można również do Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME w Pozaniu. Na pół godziny przed zabiegiem, w celu znieczulenia, stosowana jest specjalna maść lignokainowo-tetrakainowa lub blokada stomatologiczna. Zabieg modelowania ust wykonywany jest przy użyciu preparatów Juvederm Ultra Smile, Volbella, Volift, i Teosyal Kiss, do korekty kształtu i objętości ust stosowane są również preparaty Stylage Lips, Restylane Lip Volume oraz Emervel Lips. Oferta centrum obejmuje również redukcję zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz nici liftingujących Aptos.

Cena modelowania ust wypełniaczem w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W Polsce za zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym zapłacić trzeba około 900 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest co najmniej dwa razy wyższa. W Wellness Kliniek w Genk (Belgia) wynosi ona 450 euro, czyli prawie 2 000 złotych.
Modelowanie ust wypełniaczem - ceny w różnych miastach

 • Julianów od 800 zł
 • Plewiska od 500 zł do 800 zł
 • Warszawa od 600 zł do 2 300 zł
 • Kraków od 500 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 590 zł do 2 300 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 3 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 600 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 450 zł do 950 zł
 • Gdynia od 850 zł do 1 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie i modelowanie ust jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska