Modelowanie ust wypełniaczem Katowice

kwas hialuronowy modelowanie ust, odświeżanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie ust wypełniaczami

Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Chorzowa (6 km od centrum Katowic)
Chorzów, ul. Racławicka 20A

Drzazga Clinic

 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym od 1 100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Modelowanie ust wypełniaczem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Miss Euro 2012 nie była pierwszą kobietą, która powiększyła sobie usta, żeby być bardziej seksowną. Ów zabieg już od dawna cieszy się sporym powodzeniem wśród pacjentek klinik medycyny estetycznej, ponieważ jest łatwy, bezbolesny, trwa krótko, nie wymaga hospitacji, a efekt – natychmiastowo powiększone usta i bardziej intensywna czerwień warg. Nawet chwilowy dyskomfort typu lekki obrzęk nie zniechęca do tej operacji, ponieważ tuż po niej pacjentki mogą się cieszyć pięknymi, kuszącymi ustami.

Samo powiększanie ust polega na wstrzyknięciu w nie preparatu kwasu hialuronowego za pomocą cieniutkiej igły lub kaniuli i wymodelowaniu nowego kształtu warg przez lekarza specjalistę. Przeprowadzane jest w znieczuleniu miejscowym lub stomatologicznym, a trwa od 5 do 20 minut.

Specjaliści medycyny estetycznej w Katowicach

Dziś kobiety poprawiają urodę na wiele sposobów, nie tylko powiększają piersi czy pozbywają się zmarszczek, ale także coraz chętniej decydują się na powiększanie ust. Katowice cieszą się zasłużoną sławą ośrodka, w którym pracuje wielu doświadczonych specjalistów takich jak, na przykład, dr Adrianna Laska z  kliniki Medest (Katowice, Dębowe Tarasy), która w 2011 roku otrzymała tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Dr Izabela Lenartowicz (Med Estetica) również jest certyfikowanym lekarzem tej dziedziny, a przy tym trenerem  technik zabiegowych w zakresie medycyny estetycznej (mezoterapii, kwasu hialuronowego, toksyny otulinowej itp.) – jednym z nielicznym polskich trenerów współpracujących z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging. Szkolenia przechodziła nie tylko w Polsce, ale i Hiszpanii oraz Brazylii.

Z kolei lek. med. Grażyna Walkowicz (Med-beauty) jest specjalistką chorób wewnętrznych. Jak pisze na swojej stronie, jej klinika powstała „z marzeń o miejscu, które zapewniałoby wszechstronną opiekę i pielęgnację zdrowia i urody".  W jej gabinecie kobiety powiększą usta za pomocą kwasu hialuronowego Princess Volume lub Restylane.

Dr n. med. Barbara Rygoł (Estetica Prestige) to absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także członek Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W jej klinice usta także powiększa się za pomocą zastrzyków kwasu hialuronowego, a przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie przy użyciu kremu Emla.

Powiększanie ust w katowickich klinikach

Podobnie jest w przypadku zabiegów u kolejnych specjalistów – dr Bartosz Pułtorak (Medicus) oraz lek. med. Jerzy Wilgus (Euroklinika) przy przeprowadzaniu zabiegów stosują preparaty oparte na kwasie hialuronowym, który wchłonie się po pewnym czasie (ok. 6 miesięcy). Również w gabinecie lekarskim dr Bożeny Jaklik usta można powiększyć w ten sposób, ale można także powiększyć je trwale operacyjnie, poprzez przeszczep  pozbawionej naskórka skóry właściwej lub skorzystanie z własnej tkanki tłuszczowej.

Tę metodą, noszącą nazwę lipofilling, stosuje się również w Centrum Estetyki Ciała. Wykorzystywanie tkanki tłuszczowej pacjentki do powiększania ust jest coraz popularniejsze, ponieważ dzięki niemu koszty zabiegu są niższe, a ryzyko powikłań dużo mniejsze. Modelowaniem ust w klinice zajmuje się dr n. med. Tomasz Wacławczyk.

Także dr Anna Olender (Olender Clinic) podczas zabiegu powiększania ust stosuje tzw. przeszczep koriowy, czyli materiał własnopochodny (tkanka tłuszczowa oraz skóra właściwa) pobrany z okolicy fałdu pośladkowego lub okolicy nadłonowej.

Z kolei Angelius Medycyna Estetyczna stosuje produkty Teosyal szwajcarskiej firmy Teoxane Laboratories, uznane przez specjalistów z Wielkiej Brytanii za najlepsze do tego typu wypełnień. W klinice można poprawić nie tylko kontur ust, ale także skutecznie podnieść opadające kąciki, dodać wargom jędrności i koloru, a także odpowiednio je nawilżyć.

Po zastrzyk seksapilu do Katowic

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Minęły czasy, gdy Katowice kojarzyły się głównie z dymami znad kominów i smutnym otoczeniem Śląska. Dziś to szybko rozwijające się miasto, coraz bardziej atrakcyjne dla turystów, także medycznych, przyjeżdżających tu specjalnie na zabiegi. I nie tylko z Polski – także cudzoziemcy przekonali się, że tutejsza kadra lekarzy składa się z profesjonalistów, których gabinety nie różnią się niczym od zachodnich. A kiedy do tego porówna się ceny, polskie placówki staną się jeszcze bardziej zachęcające. Zatem nie dziwi wciąż rosnąca liczba turystów z Niemiec, Danii czy Wysp, którzy chcą taniej poddać się świetnej jakości zabiegom. Przyjeżdżają i zostają na dłużej – zwiedzając kolejne galerie (np. Galerię Sztuki Współczesnej BWA), Deptak Mariacki lub klimatyczną dzielnicę Nikiszowiec.

Modelowanie ust wypełniaczem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 650 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Słupno od 499 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 600 zł do 2 300 zł
 • Kraków od 500 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 550 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 400 zł do 2 300 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 500 zł do 1 200 zł
Modelowanie ust wypełniaczem cena »

Usługa powiększanie i modelowanie ust w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie ust wypełniaczem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze oraz Jaworzno.