Modelowanie ust wypełniaczem Świdnik i okolice

Synonimy: kwas hialuronowy modelowanie ust, odświeżanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie ust wypełniaczami

Bezpośrednio Świdnik nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie ust wypełniaczem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Świdnik. Modelowanie ust wypełniaczem można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz w Lublinie (9 km od Świdnik) w cenie 800 zł lub w Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic w Lublinie (9 km od Świdnik) gdzie cena za modelowanie ust wypełniaczem wynosi 600 zł. W wymienionej placówce modelowanie ust wypełniaczem wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska