Modelowanie ust wypełniaczem Wrocław

kwas hialuronowy modelowanie ust, odświeżanie ust kwasem hialuronowym, modelowanie ust wypełniaczami

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Modelowanie ust wypełniaczem Wrocław - informacje

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Piękne wargi są jednym z atrybutów kobiecości. Niestety, natura nie jest jednakowo hojna dla wszystkich, dlatego niektóre kobiety postanawiają same sobie pomóc, zgłaszając się do klinik medycyny estetycznej na zabieg powiększania i modelowania ust.

Operacja polega na wypełnieniu warg żelem kwasu hialuronowego. Przy jego pomocy lekarz poprawia słabo wykształconą, zbyt wąską wargę, nadając ustom seksowny wygląd. Trzeba pamiętać, że wyjątkowo szybko się starzeją – proces nazywany jest odwodnieniem czerwieni wargowej – a zadaniem specjalistów jest przywrócenie ustom młodzieńczego wyglądu. Podczas zabiegu wprowadza się kwas w kilku punktach w znieczuleniu miejscowym. Trwa to ok. 15-20 minut, a efekt utrzymuje się 6-12 miesięcy.

Kliniki medycyny estetycznej we Wrocławiu

Coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie lub modelowanie ust. Wrocław jest miastem posiadającym wiele placówek, w których można poddać się temu zabiegowi. Kliniką, która nie tylko powiększa, ale i zmniejsza usta, jest Noa Clinic. Prócz tego ośrodek dba o komfort klientów – w razie potrzeby (np. kiedy pacjent jest cudzoziemcem) z lotniska można przyjechać z osobistym kierowcą, a asystentki pomogą znaleźć miejsce w hotelu lub kupić bilet na pociąg.

W Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm można nie tylko wymodelować i wypełnić wargi, ale także podnieść opadające kąciki. Założycielka Centrum, dr Agnieszka Bliżanowska, jest specjalistką profilaktyki przeciwstarzeniowej i odmładzania skóry. Również dr hab. n. med. Paweł Surowiak (Instytut DermaMed) ma wielkie doświadczenie zawodowe, a przy tym świetny kontakt z pacjentami (wysokie oceny na stronie rankinglekarzy.pl). W jego placówce można poprawić kształt warg oraz usunąć nieestetyczne „zmarszczki palacza", czyli pionowe bruzdy nad ustami.

Powiększanie lub modelowanie ust – specjaliści z Wrocławia

Wrocławscy lekarze to profesjonaliści, jak np. personel kliniki Art Estetica. Należący do niego dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dr Krzysztof Ziemlewski prowadzi szkolenia z zakresu technik medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, mezoterapia itp.). Natomiast dr Piotr Wielgosz jest członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermathology.

Ponieważ coraz więcej inwestujemy w swój wygląd, nie dziwi, że lekarze łączą różne dziedziny medycyny w jednej placówce, aby zachęcić klientów. W ten sposób można, przykładowo, w jednej klinice wyleczyć zęby i skorygować kształt ust. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Vita-Dent wyszło naprzeciw oczekiwaniom pacjentów – oprócz implantów w swojej ofercie ma także powiększanie ust i podnoszenie kącików ust w celu wygładzenia „linii marionetki" (bruzd biegnących od kącików do brody).

Inny ośrodek, ESTmedica założona przez doktora Marcina Wiatroszaka, oferuje klientom bezpłatną konsultację przed zabiegiem. Sam doktor dba o dobre relacje z pacjentami poprzez prowadzenie własnego bloga. Jego klinika należy do czołówki europejskich klinik przeprowadzających zabiegi z użyciem preparatów kwasu hialuronowego, ale, jeśli chodzi o powiększanie ust, w placówce stosuje się także poliakrylamid. W odróżnieniu od poprzednika nie wchłania się, więc efekt jest permanentny, a sam zabieg nie tylko dodaje objętości ustom, ale także je uwydatnia, nawilża i poprawia kontur.

Z kolei dr Katarzyna Nielepkiewicz (Estetic-Med) jest specjalistką w wypełnianiu dysproporcji pomiędzy górną i dolną wargą. W jej gabinecie stosowane są preparaty najwyższej jakości na bazie kwasu hialuronowego oraz naturalnego antyoksydantu, jak Stylage, który w 2011 roku otrzymał nagrodę Perła Dermatologii. Lek. med. Ewa Kiełczowska-Dytewska  i lek. med. Dorota Mielecka, specjalistki Centrum Dermatologii Kosmetycznej i Laseroterapii CosmetDerm, w pełni poświęcają się swojej pracy – pacjenci mogą dzwonić na ich telefon komórkowy. Przy korekcie kształtu ust stosują preparat Restylane, charakteryzujący się degradacją izowolemiczną (z upływem czasu wchłania się, ale bez zmniejszania przy tym objętości wypełnienia ust). Korzysta z niego także dr Jacek Jarliński (Aestetica), aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Turystyka medyczna – powiększanie ust w Polsce

dr Jakub Kratochwil dr Jakub Kratochwil

Duża ilość klinik medycyny estetycznej przyciąga do Wrocławia coraz więcej turystów, także cudzoziemców. Wybierają to miasto na zabiegi powiększania ust, ponieważ kadra lekarska jest doświadczona, sprzęt w klinikach nie odbiega od zachodnich standardów, a ceny są niższe niż w szpitalach we Francji, Niemczech lub Austrii. Ponieważ ów zabieg nie wymaga rekonwalescencji, już w tym samym dniu mogą korzystać z uroków zwiedzania i pójść na piękny Rynek z Ratuszem lub do słynnego wrocławskiego ZOO.

Modelowanie ust wypełniaczem - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 400 zł do 2 300 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Plewiska od 500 zł do 800 zł
 • Warszawa od 600 zł do 2 300 zł
 • Kraków od 500 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 550 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 600 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 450 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 600 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 1 200 zł
Modelowanie ust wypełniaczem cena »

Usługa powiększanie i modelowanie ust we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie ust wypełniaczem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: