Modern-Reh - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Świadczymy usługi w zakresie neurorehabilitacji, fizjoterapii oraz konsultacji specjalistycznych, w tym ortopedycznych, fizjoterapeutycznych, neurologicznych i psychologicznych. Ponadto w naszym ośrodku można skorzystać z poradnictwa dietetycznego.

Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie, umiejętności oraz odpowiednie narzędzia pracy niezbędne do przeprowadzenia skutecznej rehabilitacji osób po ciężkich urazach. Są to m.in. pacjenci po urazach rdzenia kręgowego, u których po przeprowadzonej precyzyjnej diagnostyce zespół fizjoterapeutów wspólnie z pacjentem ustalają cele rehabilitacji. Głównym celem programu terapeutycznego jest przywrócenie lub kompensacja utraconych funkcji czuciowo- ruchowych poniżej poziomu uszkodzenia. Każdy etap leczenia oraz podsumowanie efektów terapii dokumentowane jest dokładnymi pomiarami klinicznymi przy wykorzystaniu: EMG, LAFFAYETTE, platformy dynamograficznej, platformy balansowej, platformy stabilograficznej, rejestracji video, fotografii oraz zestawienie obciążeń.

W ramach kompleksowej rehabilitacji neurologicznej  przeprowadzamy reedukację nerwowo-mięśniową, detonizację mięśni nadmiernie napiętych oraz zapobiegamy i likwidujemy ograniczenia zakresów ruchów pochodzenia mięśniowego i łącznotkankowego. Posiadamy doświadczenie w reedukacji chodu oraz w treningach jego wyznaczników i estetyki. Naszym pacjentom gwarantujemy efektywny trening siłowy i wytrzymałościowy, a także poprawiający stabilizację oraz równowagę. Zapewniamy specjalistyczną "terapię ręki", rehabilitację sensoryczną, trening czynności dnia codziennego ADL's oraz dobór zaopatrzenia ortopedycznego.

Wszelkie nieprawidłowości, przeciążenia oraz urazy związane z systemem nerwowo-mięśniowo-szkieletowym diagnozujemy i leczymy, wykorzystując sprawdzone metody i techniki terapeutyczne z zakresu osteopatii, medycyny manualnej i fizjoterapii. Należą do nich m.in. terapia manualna, PNF, techniki mięśniowo-powięziowe, kinesiotaping oraz metoda Hallwick. W naszej ofercie znajdują się także zabiegi fizykoterapeutyczne i masaże.

Stany pourazowe, nerwobóle, dyskopatie czy stany poudarowe to tylko niektóre problemy, z którymi zwracają się do nas pacjenci. Wśród nich znajdują się także osoby z wadami postawy, kobiety w ciąży, osoby borykające się z problemem zrostów i blizn pooperacyjnych oraz z wieloma innymi zaburzeniami wymagającymi profesjonalnej i nowoczesnej rehabilitacji. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Modern-Reh jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska