Moja Przychodnia NZOZ

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Przychodnia Moja Przychodnia NZOZ Przychodnia Moja Przychodnia NZOZ Przychodnia Moja Przychodnia NZOZ Przychodnia Moja Przychodnia NZOZ Przychodnia Moja Przychodnia NZOZ

Moja Przychodnia NZOZ – informacje ogólne

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moja Przychodnia to wielospecjalistyczna placówka medyczna świadcząca usługi w zakresie diagnostyki, leczenia zachowawczego i zabiegowego. Nasza oferta została przygotowana z myślą o pacjentach poszukujących specjalistycznej konsultacji bez długiego oczekiwania na termin. Zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

W ramach leczenia zabiegowego proponujemy Państwu zabiegi z zakresu chirurgii skóry. Usuwamy laserowo zmiany skórne (kurzajki, włókniaki, odciski, kłykciny kończyste), niektóre znamiona barwnikowe i inne zmiany skórne. Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym.

Mamy duże doświadczenie w leczeniu zabiegowym żylaków kończyn dolnych. Stosujemy małoinwazyjne metody, co pozwala skrócić okres rekonwalescencji do minimum i uniknąć bólu pozabiegowego. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi usuwania żylaków metodą EVRF (fale radiowe). Zabieg stanowi skuteczną alternatywę dla leczenia żylaków klasyczną techniką operacyjną. Wykonujemy też skleroterapię i miniflebektomię. Oferta obejmuje diagnostykę chorób układu żylnego (USG Doppler).

Świadczymy usługi z zakresu proktologii. Przeprowadzamy leczenie zabiegowe hemoroidów, szczeliny odbytu, zakrzepicy okołoodbytniczej i innych schorzeń. Terapię rozpoczynamy od kompleksowej diagnostyki – na miejscu wykonywana jest rektoskopia. Hemoroidy leczymy za pomocą metod zachowawczych i zabiegowych: wykonujemy małoinwazyjne gumkowanie hemoroidów (metoda Barrona), skleroterapię oraz leczenie za pomocą fal radiowych. Usuwamy fałdy okołoodbytnicze laserem CO2. Zabiegi przeprowadzamy w trybie ambulatoryjnym.

W placówce działają nowoczesne pracownie diagnostyczne: spirometryczna oraz EKG. Ofertę uzupełniają badania laboratoryjne. Współpraca z renomowaną siecią laboratoriów ALAB zapewnia rzetelne wyniki przy szerokim spektrum realizowanych badań.

Zapraszamy do skorzystania z oferty poradni medycyny rodzinnej. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną oraz świadczenia mające na celu profilaktykę zdrowotną.

Przeprowadzamy konsultacje z zakresu chorób wewnętrznych. Do placówki zgłaszają się pacjenci z problemami zdrowotnymi ze strony układu oddechowego, pokarmowego, nerek i układu moczowego czy aparatu ruchu. Leczymy zaburzenia hormonalne, cukrzycę, schorzenia krwi, szpiku i węzłów chłonnych, choroby zakaźne i pasożytnicze oraz alergie.

Zapraszamy na konsultacje w ramach chirurgii naczyniowej. Diagnozujemy i leczymy zakrzepy żylne, żylaki, zatory czy zakrzepowe zapalenie żył.

Zapraszamy do skorzystania z oferty placówki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Kameralna atmosfera – w przychodni panuje miła, rodzinna i kameralna atmosfera.

  • Płatności ratalne – istnieje możliwości rozłożenia należności na raty.

  • Dogodna lokalizacja – znajdujemy się w samym sercu Wilanowa.

Moja Przychodnia NZOZ – osiągnięcia i certyfikaty

Potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług stanowią certyfikaty i dyplomy, uzyskane przez współpracujących z nami lekarzy w ramach szkoleń i spotkań naukowych organizowanych przez towarzystwa naukowe.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska