Moja Przychodnia NZOZ - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy kompleksowe świadczenia medyczne z zakresu m.in. chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, proktologii czy interny. Nasi pacjenci mają zapewnioną pełną opiekę medyczną, począwszy od specjalistycznych porad, przez diagnostykę, po leczenie zachowawcze i zabiegowe. Kierując się dobrem pacjenta, stosujemy możliwie najmniej inwazyjne metody leczenia: fale radiowe, laseroterapię i inne nowoczesne techniki.

Pełną ofertę znajdą Państwo poniżej, zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych usług.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Moja Przychodnia NZOZ.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Moja Przychodnia NZOZ jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska