SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź

ocena 4.8 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia MULTICLINIC Recepcja, poczekalnia MULTICLINIC Pacjenci MULTICLINIC Recepcja, poczekalnia MULTICLINIC Pacjenci MULTICLINIC Recepcja, poczekalnia MULTICLINIC MultiClinic Centrum Medyczne - logo

Informacje ogólne o MULTICLINIC

Do podstawowych atutów MULTICLINIC należy wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz bardzo bogate, zaawansowane technologicznie wyposażenie (urządzenia firm takich jak GE Healthcare, Deka czy BTL). Zapewniamy pacjentom najwyższy standard opieki medycznej oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych.

W naszym centrum otaczamy kompleksową opieką pacjentów potrzebujących profesjonalnej pomocy medycznej. Współpracujemy z ponad 40 najwyższej klasy specjalistami z różnych dziedzin: ginekologii i położnictwa, urologii, medycyny estetycznej oraz dermatologii, a także neurologii, ortopedii i reumatologii. W MULTICLINIC pracują również specjaliści rehabilitacji, laryngologii, kardiologii i radiologii, onkologii, pediatrii oraz interny. Współpracujemy z fizjoterapeutami, masażystami, psychologami i seksuologami, a także z pedagogami, pielęgniarkami i położnymi.

Jesteśmy dumni z pięknych industrialnych wnętrz wpisujących się w historię i klimat fabrycznej Łodzi. W obszernej i komfortowej poczekalni nasi pacjenci wygodnie oczekują na wizytę. Do swojej dyspozycji mają świeżą prasę, wodę, przytulne i czyste toalety oraz 2 kąciki dla dzieci. W MULTICLINIC dysponujemy 7 w pełni wyposażonymi komfortowymi gabinetami: lekarskimi, rehabilitacyjnym i psychologicznym oraz pracownią badań obrazowych i psychotechnicznych. Posiadamy również gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań badań laboratoryjnych firmy ALAB Laboratoria.

Większość lekarzy, psychologów i rehabilitantów przyjmuje pacjentów anglojęzycznych. Również pracownicy rejestracji posługują się językiem angielskim. Możemy się poszczycić doświadczeniem w przyjmowaniu pacjentów z innych państw – na leczenie w MULTICLINIC zdecydowały się osoby pochodzące m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Europy Północnej, krajów Zatoki Perskiej, Afryki oraz bloku wschodniego, głównie z Ukrainy, Rosji i Białorusi.

W naszym centrum gwarantujemy dyskrecję i intymną atmosferę. Wszystkie gabinety wyposażone są w atestowany sprzęt medyczny. W gabinetach ginekologiczno-urologicznych znajdują się kabiny higieny, w których można się przygotować do badania, umyć, założyć jednorazową odzież i jednorazowe obuwie. Posiadamy nowoczesne fotele ginekologiczno-urologiczne z elektryczną regulacją wysokości i regulacją kąta nachylenia oparcia i siedziska. Dzięki temu osoby, które mają problemy w poruszaniu się, np. kobiety w ciąży, osoby starsze, osoby niewielkiego wzrostu (np. dzieci) mogą komfortowo i bezpiecznie samodzielnie wejść i zejść z fotela. Dzięki temu, że obciążenie foteli wynosi 180 kg, bez problemu mogą z nich korzystać osoby z wysoką masą ciała.

W naszym centrum pracują lekarze o 20 różnych specjalizacjach tj. alergologia, dermatologia i endokrynologia, ginekologia i położnictwo oraz ginekologia estetyczna. Do zespołu MULTICLINIC należą również specjaliści hematologii, chorób wewnętrznych, kardiologii i laryngologii, neurologii oraz medycyny pracy. Ponadto współpracujemy z ortopedami, pediatrami i psychiatrami, reumatologami, radiologami oraz urologami.

W ramach ginekologii oferujemy pełen zakres usług ambulatoryjnych tj. USG narządu rodnego, USG piersi, monitoring cyklu owulacyjnego oraz antykoncepcja (w tym zakładanie wkładek antykoncepcyjnych i implantów podskórnych). Przeprowadzamy cytologię, pobieramy wymazy, usuwamy nadżerki i kłykciny.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek w regionie dysponującą laserem MonaLisa Touch. Przy jego pomocy przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, dermatologii estetycznej i dermatochirurgii oraz urologii laserowej. Laser wykorzystywany jest w procedurach ginekologicznych tj. leczenie nietrzymania moczu u kobiet, likwidacja blizn pooperacyjnych, blizn po nacięciu krocza i cięciu cesarskim, a także usuwanie kłykcin. Przy użyciu lasera wykonywane są również zabiegi urologiczne tj. jak zabiegi ablacji kłykcin kończystych miejsc intymnych, laserowa ablacja wędzidełka prącia czy stulejka.

Świadczymy usługi z zakresu dermatologii oraz dermatochirurgii. W MULTICLINIC przeprowadzana jest dermatoskopowa ocena zmian skórnych oraz szereg zabiegów dermatochirurgicznych – usuwanie znamion, brodawek, kurzajek i włókniaków metodą elektrokoagulacji, krioterapii i nożem laserowym.

Wykonujemy pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pacjentom oferujemy wygładzanie zmarszczek mimicznych przy pomocy toksyny botulinowej (zmarszczki okolic oczu, czoła, „lwia bruzda”), leczymy nią również nadpotliwość dłoni, pach oraz stóp, migreny i bruksizm, czyli nadmierne tarcie zębami. Nasi lekarze medycyny estetycznej wykonują modelowanie kwasem hialuronowym owalu twarzy, policzków oraz ust. Oferujemy również zabiegi mezoterapii, w tym zabiegi dla osób cierpiących na problem łysienia, przebarwień skóry lub cellulit. W MULTICLINIC posiadamy szeroki wachlarz peelingów i zabiegów wybielających. Możemy się pochwalić również wykonywaniem zaawansowanych procedur laserowych typu resurfacing skóry, blefaroplastyka, usuwanie rozstępów, zmarszczek i przebarwień. Co ważne, korzystamy z najlepszych preparatów renomowanych producentów europejskich – głównie francuskich i szwajcarskich.

Oferta MULTICLINIC obejmuje szeroki zakres rehabilitacji. Zajmujemy się przywracaniem sprawności u osób po urazach i wypadkach oraz pacjentów z chorobami ortopedycznymi i neurologicznymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych metod terapeutycznych – wykorzystujemy m.in. falę uderzeniową, krioterapię miejscową, laser oraz ultradźwięki. Pracujemy w głównej mierze na sprzęcie amerykańskiej firmy BTL, jednego z najlepszych producentów urządzeń do fizykoterapii na rynku. W ofercie mamy profesjonalne masaże lecznicze, służące zniwelowaniu dolegliwości bólowych tj. masaż klasyczny, segmentarny i limfatyczny, szczególnie polecany kobietom po mastektomii.

Nasi psychologowie udzielają porad seksuologicznych, psychologicznych, prowadzą psychoterapię indywidualną, małżeńską i rodzinną oraz osób w kryzysie emocjonalnym. Pomagamy osobom borykającym się z trudnościami w życiu intymnym, kobietom, mężczyznom, osobom hetero-, homo-, cis- i transpłciowym. W naszej ofercie mamy konsultacje psychiatryczne dla pacjentów z depresją, stanami lękowymi oraz innymi chorobami psychicznymi. W MULTICLINIC wykonywane są badania neuropsychologiczne, pozwalające określić stopień uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego u pacjentów po przebytych urazach głowy, cierpiących na choroby neurologiczne i choroby psychiczne, a także osób, które zaobserwowały u siebie pogorszenie pamięci czy problemy z orientacją przestrzenną.

Wykonujemy badania laboratoryjne – w MULTICLINIC działa punkt pobrań. Można w nim wykonać zaawansowaną diagnostykę laboratoryjną: m.in. najnowocześniejszą cytologię LBC, test Harmony, testy PAPP-A z krwi, a także badania na chlamydię czy HPV. W ofercie jest ponad 1000 rodzajów badań laboratoryjnych.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy dla pracowników i zakładów pracy. Na terenie kliniki funkcjonuje też pracownia badań psychotechnicznych – wykonujemy m.in. badania psychologiczne zawodowych kierowców, osób posługujących się zawodowo bronią, kandydatów na sędziego, prokuratora i komornika.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Bardzo bogate wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt medyczny to jeden z największych atutów naszej kliniki. Dysponujemy aparatem USG Voluson E8 z funkcją 4D HD Light, dostępnym jedynie w kilku łódzkich szpitalach i poradniach, ultranowoczesnym urządzeniem wyposażonym w bardzo rzadką funkcję – echo serca płodu, przeznaczonym do wykonywania badań położniczych 2d i 4d oraz badań ginekologicznych. Urządzenie zapewnia precyzję i trafność diagnostyki dzięki systemowi Radiant System Architecture, a także lepszą rozdzielczość kontrastu dzięki zaawansowanej technologii Beamformer.

Posiadamy aparat Voluson 730 PRO z funkcją 4 D, wykorzystywany do standardowej diagnostyki USG, a także USG płodu (włącznie z USG genetycznym). Do naszego wyposażenia należy również aparat USG Vivid S5, ultrasonograf dedykowany do kardiologii – można na nim wykonywać badania echo serca. Dwa aparaty USG znajdujące się w naszej pracowni posiadają funkcję USG Doppler do badania przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Wszystkie aparaty mogą służyć do wykonywania podstawowych badań tj. USG jamy brzusznej, stawów, tarczycy czy układu moczowego. Wysoka wydajność i uniwersalność sprzętu umożliwia diagnostykę obrazową pełnego zakresu schorzeń pacjentów w różnym wieku, płci przy gwarancji wysokiego poziomu wiarygodności obrazowania oraz sprawnego przebiegu pracy.

Posiadamy nowoczesny system laserowy MonaLisa Touch™ włoskiej firmy DEKA, zaprojektowany specjalnie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Jego technologia umożliwia bezinwazyjne, delikatne, a jednocześnie efektywne leczenie schorzeń, które wcześniej wymagały bardziej złożonych, a nierzadko bolesnych technik terapii. System jest wykorzystywany przy estetycznych zabiegach rekonstrukcyjnych oraz w rewitalizacji żeńskich narządów. Przy użyciu specjalnej końcówki urządzenia wykonuje się zabiegi nawilżenia i obkurczenia ścianek pochwy oraz redukcji jej suchości (odmładzanie ścianek pochwy). System laserowy sprawdza się w stymulacji tkanek i kolagenu do regeneracji, przywracaniu ściankom pochwy sprężystości i elastyczności. Jest skuteczny w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Jako laser CO2 jest stosowany także w dermatologii estetycznej.

W klinice posiadamy aparat KTG – kardiotokograf do badania pracy serca płodu oraz skurczów u kobiet ciężarnych. Wykonujemy również EKG serca spoczynkowe z opisem oraz spirometrię – badanie wydolności płuc.

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny amerykańskiej firmy BTL. Stosowane przez nas urządzenia są produkowane w ścisłej zgodności z międzynarodową normą ISO13485:2003, mają również certyfikaty CE, gwarantujące efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.

Na terenie kliniki znajduje się pracownia, punkt pobrań badań laboratoryjnych firmy ALAB oraz pracownia badań psychotechnicznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy pacjentom najwyższy standard obsługi, możliwość przejścia pełnej diagnostyki i leczenia w jednym miejscu, a także szereg udogodnień. MULTICLINIC to placówka w pełni przygotowana do potrzeb pacjentów mających trudności z poruszaniem się (w tym osób na wózkach inwalidzkich).

  • Bezpłatny parking – pod placówką znajduje się parking posiadający bezpośrednie wejście do budynku (wjazd od strony ulicy ks. bp. Tymienieckiego). Pacjenci MULTICLINIC mogą korzystać z niego bezpłatnie.

  • Możliwość płatności kartą – przyjmujemy płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych (również japońskimi).

  • Punkt pobrań – przeprowadzamy wszystkie badania obejmujące zakres diagnostyki ALAB laboratoria. Krew do badań pobierana jest dorosłym i dzieciom (w tym niemowlętom). Wykonujemy również wymazy ginekologiczne. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-10.30 oraz dodatkowo w czwartki w godzinach 16.00-18.00. Wyniki badań w formie papierowej (wydruk z podpisem elektronicznym) można odbierać w godzinach pracy kliniki, czyli w dni robocze w godzinach 8.00-19.00.

  • Obsługa pacjentów zagranicznych – mamy doświadczenie w obsłudze pacjentów spoza kraju – w tym z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Zatoki Perskiej oraz państw wchodzących w skład byłego ZSRR. Pracownicy rejestracji posługują się językiem angielskim.

  • Obszerna poczekalnia – czas oczekiwania na wizytę pacjenci spędzają w obszernej poczekalni z dostępem do świeżej prasy. Przygotowaliśmy w niej również dwa kąciki dla dzieci z zabawkami i kredkami.

Klinika MULTICLINIC Klinika MULTICLINIC

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.