MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-
Gabinet MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków Gabinet MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków Gabinet MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków Gabinet MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków Gabinet MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Kraków

MultiMed Gabinet chirurgiczny – wszywki alkoholowe Kraków – informacje ogólne

Gabinet chirurgiczny MultiMed specjalizuje się w leczeniu choroby alkoholowej za pomocą farmakoterapii. Oferujemy wsparcie terapii leczenia alkoholizmu w postaci wszywek alkoholowych. Zabiegi wszycia Esperalu przeprowadzane są przez doświadczonych chirurgów za pomocą sterylnych narzędzi i oryginalnego leku. Procedurę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, żeby pacjent czuł się komfortowo i pewnie. Zabieg kończy się poprzez założenie wchłanialnych szwów – nie trzeba już później zgłaszać się na ich zdjęcie. 

Podskórne wszycie Esperalu (implantacja Disulfiramu) jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które chcą walczyć z chorobą alkoholową, ale nie potrafią sobie poradzić bez dodatkowego wspomagania. Wszywka wywiera aspekt psychologiczny – budzi u pacjenta lęk przed nieprzyjemnymi skutkami spożycia alkoholu. Sięgnięcie po niego po implantacji wiąże się z takimi konsekwencjami jak ból głowy, uderzenia gorąca, kołatanie serca, nudności czy wymioty, a nawet niebezpieczne zaburzenia rytmu serca czy zapaść.

Ofertę gabinetu uzupełniają inne świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej. Wykonujemy zabiegi usunięcia znamion bawnikowych, brodawkowatych zmian skórnych, kaszaków, włókniaków i tłuszczaków. Zakres naszych obejmuje również leczenie wrastających paznokci, trudno gojących się ran oraz ropni.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Dyskrecja i anonimowość – z uwagi na wstydliwy charakter przypadłości, z którą zwracają się do nas pacjenci, oferujemy pełną dyskrecję.

  • Bezpieczeństwo – do zabiegów wykorzystujemy oryginalny lek i sterylne narzędzia.

  • Zaświadczenie – po zabiegu pacjent otrzymuje zaświadczenie lekarskie.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.