MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe

poniedziałek
16:00 - 19:00
wtorek
16:00 - 19:00
środa
16:00 - 19:00
czwartek
16:00 - 19:00
piątek
16:00 - 19:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Gabinet zabiegowy MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe Gabinet zabiegowy MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe MultiMed Gabinet chirurgiczny

MultiMed Gabinet chirurgiczny - wszywki alkoholowe – informacje ogólne

MultiMed to gabinet chirurgiczny zlokalizowany w Łodzi. Podstawą naszej działalności są zabiegi wszycia Esperalu (implantacja Disulfiramu), wykonywane w ramach farmakologicznego wsparcia terapii leczenia alkoholizmu – metoda zaliczana do terapii awersyjnej. Procedura umieszczenia leku pod skórą jest całkowicie bezbolesna. Przeprowadza się ją w znieczuleniu miejscowym, a rana po cięciu jest zszywana za pomocą szwów wchłanialnych. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz chirurg, w oparciu o oryginalny lek i za pomocą sterylnych narzędzi. Każdy pakiet z narzędziami jest otwierany na oczach pacjenta, a skalpele są jednorazowego użytku.

Do zabiegu implantacji Esperalu wystawiane jest zaświadczenie lekarskie. Zapewniamy wysoką jakość usług, bezpieczeństwo oraz pełną dyskrecję.

Poza pomocą pacjentom w uporaniu się z problemem alkoholowym wykonujemy także drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie znamion barwnikowych, brodawkowatych zmian skórnych, kaszaków, włókniaków czy tłuszczaków. W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzi również usuwanie wrastających paznokci, leczenie ropni oraz ran wymagających chirurgicznego opracowania bądź szycia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Zabiegi wykonywane przez profesjonalistę – w naszym gabinecie wszystkie zabiegi (w tym implantację Disulfiramu) przeprowadza doświadczony specjalista chirurg.

  • Gwarancja jakości i bezpieczeństwa – bazujemy wyłącznie na oryginalnym preparacie, a zabiegi wykonywane są za pomocą jednorazowych skalpeli i sterylnych narzędzi.

  • Anonimowość – nasi pacjenci mogą liczyć na pełną dyskrecję, co jest szczególnie ważne w przypadku leczenia uzależnień.

  • Wygodna lokalizacja – nasz gabinet jest usytuowany na trasie wylotowej z Łodzi, w kierunku Katowic i jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta (przystanek tramwajowy i autobusowy zlokalizowane ok. 220 m od gabinetu).

  • Potwierdzenie zabiegu – do każdego zabiegu wszycia leku Esperal wystawiane jest zaświadczenie lekarskie. 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska