4,9 / 5  - 845 ocen »
Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA multiMedica - logo

Informacje ogólne o multiMedica

multiMedica to nowoczesna placówka, która na rynku usług medycznych funkcjonuje już od 1996 toku. Naszym Pacjentom oferujemy diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu licznych dziedzin medycyny, w tym chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej, urologii, ortopedii, okulistyki i laryngologii. Przeprowadzamy przede wszystkim zabiegi w trybie „chirurgii jednego dnia”, jednak w naszej ofercie znajdują się też zabiegi, wykonywane w trybie stacjonarnym. Leczymy stulejkę, wodniaka jądra i nowotwory prostaty, wykonujemy operacyjne leczenie kamicy pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową i operacje przepuklin, zajmujemy się także diagnostyką i leczeniem chrapania. Przeprowadzamy szeroki zakres operacji chirurgii plastycznej, oferujemy leczenie wad wzroku, zapewniamy też naszym Pacjentkom kompleksową opiekę ginekologiczno-położniczą.

Pacjent jest najważniejszy” – to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności, i właśnie komfort oraz bezpieczeństwo naszych Pacjentów stanowią dla nas najwyższy priorytet. Pragniemy zaoferować Państwu najwyższe standardy leczenia, dlatego kadrę medyczną naszej placówki tworzą lekarze-specjaliści z szeroką wiedzą medyczną i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, z których każdy ma na swoim koncie setki przeprowadzonych zabiegów. Nasi specjaliści są członkami prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, a w trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów nieustannie podnoszą swoją wiedzę i kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Nasza placówka jest też wyposażona w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, który umożliwia nam prowadzenie nowoczesnej diagnostyki i leczenia.

Szczególny nacisk kładziemy na komfort i dobre samopoczucie Pacjenta w naszej klinice. Pragniemy, by multiMedica był dla Pacjentów miejscem przyjaznym, dlatego bardzo dbamy o ciepłą, serdeczną atmosferę, panującą w placówce. Kompetentny, uprzejmy personel zapewnia najwyższe standardy obsługi, lekarze chętnie odpowiadają na pytania Pacjentów, poświęcając im maksimum czasu i uwagi, a po zabiegach całodobową opiekę zapewnia wykwalifikowany personel pielęgniarski. Nasza placówka zlokalizowana jest w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, co zapewnia Pacjentom spokój i poczucie intymności, tak potrzebne w okresie rekonwalescencji pozabiegowej.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że nowoczesny sprzęt znacznie poszerza możliwości diagnostyczne i lecznicze, zwiększa także bezpieczeństwo Pacjenta i ułatwia pracę lekarza, a przede wszystkim umożliwia przeprowadzanie jeszcze skuteczniejszych i mniej inwazyjnych zabiegów. Pragnąc zaoferować naszym Pacjentom diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie, w zgodzie ze standardami współczesnej medycyny, naszą klinikę wyposażyliśmy w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt medyczny, pochodzący od czołowych światowych producentów tego typu urządzeń na świecie.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort naszych Pacjentów ma dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego staramy się, by fachowej opiece medycznej w naszej placówce towarzyszyła miła, serdeczna atmosfera. Zależy nam na tym, by każda wizyta w multiMedice była dla Pacjenta przyjemnością, a leczenie kojarzyło się z szybkością, skutecznością i najwyższymi standardami obsługi. Wśród udogodnień, przygotowanych dla komfortu Pacjentów kliniki, warto wymienić:

  • domowe wnętrza – klinika multiMedica mieści się w budynku, spełniającym wszystkie standardy dla tego typu obiektów. Lokalizacja pełniej zieleni okolicy zapewnia naszym Pacjentom spokój i poczucie intymności, a przestronne, jasne, elegancko umeblowane i nowocześnie wyposażone wnętrza dają poczucie bezpieczeństwa. Klinika zajmuje przestronny dwupiętrowy budynek i obejmuje recepcję, gabinety konsultacyjne, salę zabiegową oraz przytulne pokoje wypoczynkowe dla Pacjentów.

  • Kompetentny personel – o ciepłą, przyjazną atmosferę w klinice dba kompetentny, uśmiechnięty personel, dla którego najwyższe standardy obsługi i komfort Pacjenta stanowią priorytet.

  • Szeroki zakres specjalizacji – istotnym atutem naszej placówki jest szeroki wybór specjalizacji medycznych, w ramach których udzielamy konsultacji i przeprowadzamy zabiegi. Dzięki temu oszczędzamy cenny czas naszych Pacjentów, umożliwiając im rozwiązanie wszystkich problemów zdrowotnych i przeprowadzenie kompleksowych badań w jednym miejscu.

  • Przytulne pokoje pobytowe – po zabiegach nasi Pacjenci odpoczywają w przytulnych, jasnych pokojach pobytowych z TV, pod opieką personelu pielęgniarskiego.

  • Parking dla Pacjentów – do dyspozycji naszych Pacjentów pozostaje parking na terenie placówki.

Osiągnięcia i certyfikaty multiMedica

multiMedica może się poszczycić znaczną liczbą osiągnięć. Jednym z nich jest uzyskanie Certyfikatu Jakości ISO 9001:2008 w zakresie diagnostyki medycznej, konsultacji specjalistycznych oraz leczenia operacyjnego „chirurgii jednego dnia” i stacjonarnego, co potwierdza najwyższe standardy obsługi, wdrożone i konsekwentnie stosowane w naszej placówce. Klinika multiMedica została także wyróżniona certyfikatem Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego „Perły Medycyny”, przyznawanym najlepszym szpitalom i firmom medycznym w Polsce. Klinika multiMedica regularnie zajmuje wysokie noty w ogólnopolskich rankingach medycznych w różnych dziedzinach medycyny (rankingi szpitali „Neewsweeka”, „Wprost”, „Gazety Prawnej” i „Rzeczpospolitej”). Wartom również wspomnieć, że multiMedica uznana została za najlepszą placówkę w województwie dolnośląskim, która w swojej ofercie ma zabieg operacji stulejki (ranking niezależnego portalu stulejka.com).

Istotnym osiągnięciem multiMediki jest szeroka wiedza i bogate doświadczenie zawodowe personelu medycznego naszej kliniki. Jesteśmy dumni, że pracujący z nami lekarze mogą poszczycić się licznymi osiągnięciami naukowymi, a swoją wiedzę i umiejętności poszerzali w trakcie pracy, staży oraz kursów w prestiżowych placówkach medycznych na całym świecie (m.in. we Frankfurcie nad Menem, w Brnie, Monachium, Pradze, Barcelonie, Caracas, Berlinie i Lizbonie). To doskonali specjaliści, z których każdy ma nas swoim koncie setki przeprowadzonych zabiegów, a ich zaangażowanie w pracę, jaką jest pomaganie innym, budzi szacunek i zaufanie Pacjentów. Są także członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii, Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej ESPRAS, Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Jednak najważniejszym osiągnięciem naszej placówki jest stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którym nasi lekarze pomogli odzyskać zdrowie. W trakcie osiemnastu lat funkcjonowania przeprowadziliśmy tysiące różnorodnych zabiegów. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie lekarzy, nowoczesne wyposażenie, przyjazna atmosfera, a także profesjonalizm i najwyższe standardy obsługi sprawiają, że Pacjenci obdarzają naszą klinikę zaufaniem, co stanowi najlepszą nagrodę za naszą pracę.

Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA Klinika multiMEDIKA