MultiMedica Najlepsza klinika opinie

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka MultiMedica Najlepsza klinika została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"multiMEDICA to grupa doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, która od 1996 roku prowadzi działalność medyczną. Oferuje pomoc w rozpoznawaniu chorób, leczeniu przypadłości chirurgicznych, ortopedycznych, urologicznych, ginekologicznych, laryngologicznych i kardiologicznych. Umawiam tam do bardzo wielu lekarzy. Nie słyszałam nigdy na ich temat negatywnych opinii. Najbardziej jednak chyba utkwiło mi nazwisko dr Marka Bełdy, a właściwie słowa Klienta pod jego adresem: „Lekarz cudotwórca, wspaniały człowiek. Genialny operator”. Doktor podczas wizyty bardzo dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jak wygląda przebieg zabiegu. Konkretny, przemiły, kompetentny i komunikatywny człowiek, bardzo dobry fachowiec. Każdego pacjenta traktuje poważnie. Klinika prowadzona bez zarzutu, przestrzegane są Prawa Pacjenta." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Daniel
(Wrocław)
5.0
Daniel (Wrocław)
Dodano: 29 czerwca 2017
Zabieg:
Leczenie żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Daniel
(Wrocław)
5.0
Daniel (Wrocław)
Dodano: 26 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Daniel
(Wrocław)
5.0
Daniel (Wrocław)
Dodano: 7 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska