Kliniki i gabinety Mysłowice

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety Mysłowice - informacje

U specjalisty z zakresu ortopedii pomocy szukać mogą osoby, zmagające się m.in. z zmianami pourazowymi narządu ruchu, jego nabytymi deformacjami (np. haluksy) oraz chorobami kręgosłupa (np. osteoporoza, rwa kulszowa, dyskopatie). Podczas konsultacji ortopedycznej lekarz przeprowadza wywiad na temat dolegliwości pacjenta oraz niezbędne badania (np. USG narządu ruchu). Na wizytę do ortopedy należy udać się z wcześniejszą dokumentacją medyczną oraz dotychczasowymi wynikami badań (w tym obrazowych).

Konsultacja i leczenie ortopedyczne w Mysłowicach - gdzie można się na nie udać

W swojej ofercie konsultacje i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii posiada dr n. med. Sławomir Dudko, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Centralnym Szpitalu Górniczym w Katowicach-Ochojcu. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestniczył w wielu konferencjach i sympozjach, w tym konferencji Osteosyntezy, Onkologii i Chorób Metabolicznych (PTOiTr). Specjalizuje się m.in. w minimalizowaniu skutków i powikłań urazów kończyn górnych i dolnych, kręgosłupa oraz miednicy. 

W Mysłowicach porad z zakresu ortopedii udziela także dr n. med. Adam Pierzchała, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbył w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, ukończył także wiele kursów doskonalących, w tym kurs artroskopowych operacji rekonstrukcyjnych stawu kolanowego i ramiennego oraz kurs „Uszkodzenia chrzęstno-kostne stawu skokowo-goleniowego – aktualne koncepcje leczenia". Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii. Jego oferta, oprócz konsultacji (z zakresu ortopedii, traumatologii narządu ruchu i traumatologii sportowej) obejmuje również zabiegi artroskopowe (artroskopia rekonstrukcyjna więzadeł stawu kolanowego, stawu skokowego, i ramiennego).

Pacjenci, zmagający się z problemami narządu ruchu, pomocy szukać mogą również u lek. med. Ryszarda Goduli, ortopedy i traumatologa ruchu, który specjalizuje się m.in. w diagnostyce ultrasonograficznej narządu ruchu. Udać się do niego można na terapię naprawczą uszkodzonych tkanek miękkich, zabiegi artroskopowe stawu barkowego, łokciowego oraz kolanowego. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie przykurczu Dupuytrena oraz zespolenia złamań.

Cena konsultacji ortopedycznej w Mysłowicach i w Madrycie

W Mysłowicach za wizytę prywatną u specjalisty z zakresu ortopedii zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej konsultacji jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Santa Elena w Madrycie wynosi ona 90 euro, czyli około 400 złotych.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska