Naczyniaki - usuwanie laserem Poznań

laserowe usuwanie naczyniaków, naczyniaki rubinowe leczenie laserem, naczyniaki płaskie usuwanie laserem więcej »

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Naczyniaki - usuwanie laserem od 300 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Naczyniaki - usuwanie laserem Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w MedicaLaser Gabinet zabiegowy w MedicaLaser

Naczyniaki, zwane inaczej znamionami naczyniowymi, to nieprawidłowo rozszerzone naczynia krwionośne, które najczęściej przybierają postać sinoczerwonych lub purpurowych guzków oraz znamion występujących na skórze. Zazwyczaj pojawiają się na skórze twarzy i tułowiu. Zabieg laserowego usunięcia naczyniaków polega na wywołaniu procesu fotokoagulacji lub odparowaniu zmian naczyniowych. W wielu przypadkach dla pełnego efektu konieczne jest co najmniej kilkukrotne powtórzenie procedury. Po zabiegu, przez kilka dni zaleca się zrezygnować z aktywności fizycznej. Przez miesiąc chory powinien unikać gorących kąpieli, sauny oraz solarium.

Usuwanie naczyniaków za pomocą lasera w Poznaniu – gdzie udać się na zabieg

Zabieg usuwania naczyniaków laserem w Poznaniu w swojej ofercie ma Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej MEDICEST, gdzie wykonuje go lekarz medycyny estetycznej Wioleta Zarębska-Schreiber. Procedura wykonywana jest przy pomocy jednego z najnowocześniejszych urządzeń niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies, lasera QuadroStar +, który oparty jest o specjalną technologię dyskową.Urządzenie emituje fale elektromagnetyczne o długości 532 nm (światło zielone). Konstrukcja lasera oparta jest o dysk ND:YVO4, panel diod półprzewodnikowych o wysokiej mocy oraz kryształ LBO, dzięki którym osiąga on jednorodną wiązkę laserową. Zapewnia on szybkie i skuteczne usuwanie naczyniaków i innych zmian skórnych, a specjalny system chłodzenia zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Usuwanie naczyniaków laserem można także przeprowadzić w Centrum Medycyny Estetycznej Estime. Zabieg wykonywany jest za pomocą platformy laserowej IPL Palomar StarLux 500 z głowicą Lux G. Jej działanie oparte jest o technologię podwójnego filtrowania, która zapewnia pożądaną długość fal impulsu, minimalizując zbędne oddziaływanie promieniowania na naskórek. Zwiększa to nie tylko komfort pacjenta w trakcie zabiegu, ale również umożliwia osiąganie bardzo dobrych rezultatów estetycznych. Za pomocą urządzenia usuwane są także zmiany naczyniowe siateczkowate, trądzik różowaty oraz uszkodzenia skóry na skutek promieniowania słonecznego.

W Poznaniu usunięcie naczyniaków laserem wykonać można również w Centrum Dermatologii Symbiosis. Do zabiegów wykorzystywane są dwa rodzaje laserów naczyniowych: Fotona Dualis Sp i Fotona Qx max. Procedura polega na miejscowym i precyzyjnym zamknięciu zmian naczyniowych wraz z jednoczesnym znieczuleniem ściany naczynia. W trakcie zabiegu stosowana jest również specjalna chłodziarka emitująca zimne powietrze (do – 25 st. C), co zdecydowanie zmniejsza lub całkowicie eliminuje niewielki ból. Metoda ta niweluje również ryzyko powstania skutków ubocznych w postaci blizn, strupków i oparzeń.

Cena laseroterapii naczyniaków w Poznaniu i w Paryżu

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Za laserowe usunięcie naczyniaków w Poznaniu zapłacić trzeba około 100 złotych (za jedną zmianę). Za granicą cena zabiegu jest znacznie wyższa. W Centre Laser Sorbonne w Paryżu wynosi ona 120 euro, czyli około 500 złotych

Naczyniaki - usuwanie laserem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 50 zł do 300 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 150 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 900 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 400 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 500 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Tychy od 300 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 500 zł
 • Szczecin od 170 zł do 450 zł
Naczyniaki - usuwanie laserem cena »

Usługa naczyniaki - usuwanie laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu naczyniaki - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.