Naczyniaki - usuwanie laserem Poznań

Synonimy: laserowe usuwanie naczyniaków, naczyniaki rubinowe leczenie laserem, naczyniaki płaskie usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Mosina (19 km od centrum Poznania)
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Naczyniaki - usuwanie laserem Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Med & Spa Gabinet zabiegowy w Med & Spa

Naczyniaki, zwane inaczej znamionami naczyniowymi, to nieprawidłowo rozszerzone naczynia krwionośne, które najczęściej przybierają postać sinoczerwonych lub purpurowych guzków oraz znamion występujących na skórze. Zazwyczaj pojawiają się na skórze twarzy i tułowiu. Zabieg laserowego usunięcia naczyniaków polega na wywołaniu procesu fotokoagulacji lub odparowaniu zmian naczyniowych. W wielu przypadkach dla pełnego efektu konieczne jest co najmniej kilkukrotne powtórzenie procedury. Po zabiegu, przez kilka dni zaleca się zrezygnować z aktywności fizycznej. Przez miesiąc chory powinien unikać gorących kąpieli, sauny oraz solarium.

Usuwanie naczyniaków za pomocą lasera w Poznaniu – gdzie udać się na zabieg

Zabieg usuwania naczyniaków laserem w Poznaniu w swojej ofercie ma Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej MEDICEST, gdzie wykonuje go lekarz medycyny estetycznej Wioleta Zarębska-Schreiber. Procedura wykonywana jest przy pomocy jednego z najnowocześniejszych urządzeń niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies, lasera QuadroStar +, który oparty jest o specjalną technologię dyskową.Urządzenie emituje fale elektromagnetyczne o długości 532 nm (światło zielone). Konstrukcja lasera oparta jest o dysk ND:YVO4, panel diod półprzewodnikowych o wysokiej mocy oraz kryształ LBO, dzięki którym osiąga on jednorodną wiązkę laserową. Zapewnia on szybkie i skuteczne usuwanie naczyniaków i innych zmian skórnych, a specjalny system chłodzenia zwiększa komfort pacjenta podczas zabiegu.

Usuwanie naczyniaków laserem można także przeprowadzić w Centrum Medycyny Estetycznej Estime. Zabieg wykonywany jest za pomocą platformy laserowej IPL Palomar StarLux 500 z głowicą Lux G. Jej działanie oparte jest o technologię podwójnego filtrowania, która zapewnia pożądaną długość fal impulsu, minimalizując zbędne oddziaływanie promieniowania na naskórek. Zwiększa to nie tylko komfort pacjenta w trakcie zabiegu, ale również umożliwia osiąganie bardzo dobrych rezultatów estetycznych. Za pomocą urządzenia usuwane są także zmiany naczyniowe siateczkowate, trądzik różowaty oraz uszkodzenia skóry na skutek promieniowania słonecznego.

W Poznaniu usunięcie naczyniaków laserem wykonać można również w Centrum Dermatologii Symbiosis. Do zabiegów wykorzystywane są dwa rodzaje laserów naczyniowych: Fotona Dualis Sp i Fotona Qx max. Procedura polega na miejscowym i precyzyjnym zamknięciu zmian naczyniowych wraz z jednoczesnym znieczuleniem ściany naczynia. W trakcie zabiegu stosowana jest również specjalna chłodziarka emitująca zimne powietrze (do – 25 st. C), co zdecydowanie zmniejsza lub całkowicie eliminuje niewielki ból. Metoda ta niweluje również ryzyko powstania skutków ubocznych w postaci blizn, strupków i oparzeń.

Cena laseroterapii naczyniaków w Poznaniu i w Paryżu

Gabinet zabiegowy w MedicaLaser Gabinet zabiegowy w MedicaLaser

Za laserowe usunięcie naczyniaków w Poznaniu zapłacić trzeba około 100 złotych (za jedną zmianę). Za granicą cena zabiegu jest znacznie wyższa. W Centre Laser Sorbonne w Paryżu wynosi ona 120 euro, czyli około 500 złotych

Naczyniaki - usuwanie laserem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 50 zł do 300 zł
 • Plewiska od 50 zł
 • Warszawa od 150 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 500 zł
 • Szczecin od 170 zł do 450 zł
 • Tychy od 200 zł
 • Kielce od 400 zł
Pokaż więcej »

Usługa naczyniaki - usuwanie laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska