ocena 4.6 / 5 (12 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Nasmed to nowoczesna przychodnia, która oferuje swoim pacjentom kompleksową diagnostykę i konsultacje dotyczące wszystkich dziedzin medycyny. Nasz zespół medyczny składa się ze specjalistów chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, można się do nas zgłosić również, gdy potrzebna jest pomoc okulisty, ortopedy bądź laryngologa. Naszą specjalnością jest leczenie otyłości przy zastosowaniu zakładanego metodą endoskopową balonika wewnątrzżołądkowego Heliosphere Bag. Zapewniamy pacjentom pełne wsparcie przez cały okres leczenia. W ramach chirurgii jednodniowej przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, operacje piersi oraz skóry i tkanki podskórnej.

Pacjenci Nasmed mogą liczyć na dokładne badania przy zastosowaniu nowoczesnej aparatury medycznej. Nasi specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa zapewniają szeroki wachlarz usług, wśród których można wymienić prowadzenie ciąży, wykonywanie badań USG (w tym USG ciąży 2D, 3D i 4D oraz USG dopochwowe), a także pełnego pakietu diagnostyki, w tym test PAPP-A, echo serca płodu, cytologię i KTG (kardiotokografię). Do naszych specjalności należy również diagnostyka endoskopowa, w ramach której wykonujemy badania odbytu, przełyku, przewodu pokarmowego i struktur z nim sąsiadujących od strony wewnętrznej badanego narządu. Sprawdzamy stan przełyku, dwunastnicy i żołądka poprzez gastroskopię, z kolei jelito grube i powierzchnię jego błony śluzowej badamy przy użyciu kolonoskopu. Wykonujemy również ocenę kanału odbytu przy pomocy anoskopu – szczególnie przy zmianach typu zakrzepy czy szczeliny – oraz ocenę błony śluzowej odbytnicy (rektoskopia). Przy badaniu znanym pod nazwą sigmoidoskopia pobieramy wycinki do badania histopatologicznego.

Co leczymy

Specjaliści kliniki Nasmed oferują pacjentom pełen zakres leczenia – również w ramach chirurgii jednego dnia. Dzięki temu skracamy czas oczekiwania na operację, minimalizujemy ryzyko powstania zakażeń oraz stres pacjenta związany z zabiegiem. W ramach operacji przeprowadzanych w trybie jednego dnia leczymy przepukliny brzuszne (pępkowe i pachwinowe, stosując przy tym siatkę „tension free"), usuwamy zmiany skórne takie jak m.in. brodawki, zajmujemy się także guzami sutka. Pomagamy pacjentom z żylakami kończyn dolnych i odbytu (hemoroidami), naszą specjalnością są również operacje z zakresu małej chirurgii, tj. usuwanie zmian skórnych oraz zmian z tkanki podskórnej. Można się do nas zgłosić w przypadku chęci pozbycia się tłuszczaka, odcisków, kaszaka bądź włókniaka.  Zajmujemy się też likwidowaniem znamion barwnikowych.

Oferujemy również profesjonalną terapię leczenia otyłości i nadwagi. W ramach leczenia zmieniamy nawyki żywieniowe pacjentów, oferujemy im pomoc psychologa, dietetyka i endokrynologa, dobieramy indywidualną dietę i ćwiczenia fizyczne. Stosujemy nowoczesną metodę leczenia otyłości – balonik wewnątrzżołądkowy Heliosphere Bag.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Nasmed w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Nasmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska