Akademia Zdrowia i Urody Natura Med

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Recepcja, poczekalnia Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Natura Med Akademia Zdrowia i Urody - logo

Informacje ogólne o Akademii Zdrowia i Urody Natura Med

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med znajduje się w centrum Nowego Sącza. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, leczenia i rehabilitacji, a także profesjonalnej kosmetyki.

Usuwamy zmarszczki, wygładzając je za pomocą toksyny botulinowej i wypełniając przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Wykonujemy tzw. wampirzy lifting i przeprowadzamy zabiegi wolumetrycznego modelowania twarzy. W terapii przeciwstarzeniowej wykorzystujemy mezoterapię igłową. Stosujemy ją również w zabiegach zapobiegających powstawaniu cellulitu oraz utracie włosów.

W zabiegach regeneracyjnych wykorzystujemy osocze bogatopłytkowe. Metoda opiera się na zastosowaniu osocza, komórek zrębu oraz komórek tłuszczowych pacjenta do odtworzenia zakodowanego genetycznie w dojrzałych komórkach macierzystych, indywidualnego wyglądu twarzy. Użycie autologicznego wypełniacza regeneruje naskórek, skórę właściwą oraz kolagen typu III i elastynę, redukuje zmarszczki powierzchniowe i głębokie. Ponadto stymuluje odbudowę kości policzkowych i odtwarza wygląd poduszeczek tłuszczowych policzków.

Wykonujemy szereg zabiegów modelujących sylwetkę, w tym intralipoterapię. W walce z cellulitem stosujemy odpowiednią suplementację, kompresjoterapię, mezoterapię i ultradźwięki oraz laseroterapię. Zajmujemy się również profilaktyką i leczeniem rozstępów.

Nasza klinika jako pierwsza w Nowym Sączu wprowadziła do oferty zabiegi z użyciem nici rozpuszczalnych .

Zajmujemy się leczeniem schorzeń narządów ruchu oraz rehabilitacją. Wykonujemy konwencjonalne zabiegi rehabilitacyjne, a także wykorzystujemy metody Medycyny Wschodu i techniki homeopatii (m.in. analiza pierwiastkowa włosów, Ryodoraku, terapia neuralna, izopatia).

Leczymy przebarwienia skórne za pomocą preparatów złuszczających i wybielających. Usuwamy laserowo znamiona, brodawki i włókniaki. Dysponujemy szeroką gamą metod leczenia rumienia i rozszerzonych naczyń krwionośnych. Zajmujemy się także usuwaniem blizn. Nasza oferta usług leczniczych obejmuje też terapię leczenia skóry trądzikowej oraz pomoc pacjentom dotkniętym problemem nadpotliwości.

Oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i zabiegi wykonywane z zastosowaniem głowicy ciepło-zimno, a także ultradźwięków i sonofrezy. Nasza kosmetolog specjalizuje się w makijażu i wizażu.

Oferujemy indywidualne podejście do pacjenta. Metodę leczenia dobieramy po uprzednim badaniu (wywiad lekarski, badanie ogólne, analiza pierwiastkowa włosów, Ryodorak), mając na względzie ogólny stan zdrowia pacjenta, jego oczekiwania oraz rodzaj i skalę problemu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Natura Med stosuje światowej klasy aparaturę medyczną oraz urządzenia wykorzystywane w kosmetologii. Posiadany przez nas sprzęt posiada wszelkie atesty i certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów. Dysponujemy urządzeniami takimi jak, między innymi:

  • Laser CO2 – jeden z najdelikatniejszych laserów stosowany w zabiegach mikrochirurgicznych. Powoduje niewielkie uszkodzenia tkanki, a tym samym niweluje ryzyko krwawień podczas zabiegu i blizn. Za pomocą lasera CO2 usuwamy brodawki, włókniaki i znamiona.
  • Laser CO2 ze skanerem frakcyjnym – laser ablacyjny wykonujący krótkie impulsy o dużej energii. Zaletą lasera jest minimalne uszkodzenie termiczne skóry, a w rezultacie szybsze gojenie i powrót do pełni zdrowia. System jest wykorzystywany w celu redukcji blizn potrądzikowych i przerostowych, przy wygładzaniu i odmładzaniu skóry, niwelowaniu efektów tzw. fotostarzenia oraz w zabiegach poprawy gęstości skóry.
  • Laser diodowy do dermatochirurgii i biostymulacji – wysokoenergetyczny laser cechujący się głębszą penetracją tkanek niż tradycyjne lasery i szybszym uzyskiwaniem efektu terapeutycznego. Wykazuje działanie bakterio-, wiruso-, grzybobójcze oraz przeciwbólowe. Jest wykorzystywany w stymulacji regeneracji i gojenia tkanek, przy zmianach zwyrodnieniowych, bólach mięśniowo-powięziowych, urazach i chorobach skóry.
  • Laser diodowy naczyniowy – wysokoenergetyczny laser stosowany do trwałego zamykania naczyń krwionośnych różnych typów.
  • LED – metoda wykorzystująca światło do stymulacji, oczyszczania,skóry,redukcji podrażnień i rumienia,leczenia trądziku, ujędrniania skóry.
  • Platforma IPL – urządzenie o szerokim spektrum zastosowań. Emituje światło nieciągłe o różnej długości fal, absorbowane przez różne tkanki. Jest wykorzystywane w zabiegach fotoodmładzania skóry, przy zamykaniu naczyń krwionośnych i likwidacji przebarwień, a także w leczeniu blizn, rozstępów i trądziku (w tym trądziku różowatego). Stosuje się go również w usuwaniu zbędnego owłosienia.

Dysponujemy także aparaturą stosowaną w zabiegach kosmetycznych takich jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i sonofreza oraz w zabiegach uzupełniających (np. głowica ciepło-zimno).

Udogodnienia dla pacjentów

W klinice Natura Med łączymy profesjonalizm z miłą obsługą. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone gabinety, a w trakcie przeprowadzania zabiegów stosujemy najwyższej jakości materiały oraz preparaty medyczne. Wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną i kosmetologiczną.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów korzystających z naszych usług, często oferujemy promocyjne ceny na wybrane zabiegi. Ponadto realizujemy bony podarunkowe oraz karty rabatowe.

W naszej placówce za zabiegi można płacić gotówką, kartą płatniczą oraz za pomocą przelewu. Oferujemy także opcję leczenia na raty.

Osiągnięcia i certyfikaty Akademii Zdrowia i Urody Natura Med

Możemy się poszczycić wieloma osiągnięciami, z których największym jest dobra opinia i zaufanie, jakim darzą nas pacjenci. Byliśmy wielokrotnie doceniani i wyróżniani – zarówno przez leczące się u nas osoby, jak i środowisko medyczne. W 2010 roku klinika Natura Med została rekomendowana w Przewodniku Newsweeka po gabinetach medycyny estetycznej jako jedyna tego typu placówka z Nowego Sącza oraz jedyna placówka spoza Krakowa w województwie małopolskim.

Systematycznie wdrażamy kolejne innowacyjne techniki zabiegowe, poszerzając zakres świadczonych usług. Między innymi, w 2008 roku nasza placówka jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała certyfikat zezwalający na lipolizę z użyciem preparatu Aqualyx.

Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med Klinika Akademia Zdrowia i Urody Natura Med

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.