poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W ofercie kliniki znajduje się szereg nieingerencyjnych zabiegów odmładzających, zapobiegających powstawaniu zmarszczek usuwających defekty skórne, a także zabiegów leczniczych. Terapia przeciwdziałająca procesom starzenia obejmuje m.in. odpowiednią dietę i dobór suplementów, elektrostymulację punktów akupunkturowych oraz homeosiniatrię. Zmarszczki mimiczne i dynamiczne wygładzamy za pomocą toksyny botulinowej (BOTOX),oraz wypełniaczy. W naszej ofercie znajduje się tzw. wampirzy lifting, czyli metoda oparta o zabiegi z  osoczem uzyskanym z własnej krwi pacjenta. Stosujemy także nici rozpuszczalne firmy Aptos.

Proponujemy zabiegi wolumetrycznego modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, przywracające utraconą z wiekiem objętość w określonych partiach twarzy i szyi. W terapii przeciwstarzeniowej, a także w zabiegach zapobiegających powstawaniu cellulitu i wypadaniu włosów, stosujemy mezoterapię igłową.

Zajmujemy się redukcją lokalnych nagromadzeń tłuszczu intralipoterapią (iniekcje odpowiednich preparatów w połączeniu z ultradźwiękami) .

W naszej ofercie znajduje się redukcja cellulitu za pomocą kompresjoterapii, mezoterapii i ultradźwięków, laseroterapii oraz leczenie odpowiednimi suplementami diety. Prowadzimy profilaktykę i leczenie rozstępów za pomocą diety, suplementów i kosmetoceutyków oraz leków homeopatycznych. Usuwamy rozstępy również dzięki laseroterapii, mezoterapii, ultrasonoterapii i peelingom medycznym.

Leczymy przebarwienia skórne za pomocą zabiegów złuszczających i wybielających. Prowadzimy leczenie preparatami Dermamelan i Cosmelan, wykonujemy zabiegi oparte o peelingi, system IPL i laser frakcyjny CO2. Pacjentom chcącym pozbyć się blizn proponujemy mezoterapię, zabiegi laserem frakcyjnym CO2, terapię osoczem bogatopłytkowym oraz peelingi. Przy usuwaniu brodawek, włókniaków i znamion stosujemy laseroterapię.

Leczymy rumień, rozszerzone naczynia krwionośne i żylaki kończyn dolnych dzięki farmakologii, mikroskleroterapii, kompresjoterapii i laseroterapii. Prowadzimy kompleksowe leczenie różnych stadiów trądziku u młodzieży i osób dorosłych oraz leczenie nadpotliwości.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama zabiegów kosmetycznych, w tym mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, głowica ciepło-zimno, ultradźwięki i sonofreza. Specjalizujemy się w profesjonalnym makijażu i wizażu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia