Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Sprzęt medyczny Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Gabinet Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Aparatura, sprzęt zabiegowy Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Gabinet Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Gabinet Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Aparatura, sprzęt zabiegowy Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Gabinet Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Aparatura, sprzęt zabiegowy Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Aparatura, sprzęt zabiegowy Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Leczenie, terapia Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej Gabinet Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej

Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej – informacje ogólne

Gabinet Medycyny Naturalnej Naturmed powstał z chęci niesienia pomocy pacjentom w oparciu o założenia naturopatii, wspartej w odpowiedni sposób przez nowoczesny sprzęt diagnostyczny i najnowsze zdobycze nauki. W przeciwieństwie do placówek funkcjonujących na bazie medycyny akademickiej, skupiam się nie na objawach, a na przyczynach problemu. W moim gabinecie pacjent postrzegany jest w sposób holistyczny, czyli traktowany jako całość. I to na tej wiedzy bazuję, rozpoczynając proces diagnostyczny. Skupiam się na zrozumieniu problemu, wierząc, że w tym tkwi klucz do sukcesu terapeutycznego. Kwalifikacje i umiejętności zdobywałam na licznych szkoleniach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Specjalizuję się między innymi w mikroskopowym badaniu żywej kropli krwi. Polega ono na pobraniu niewielkiej ilości krwi z opuszka palca i poddaniu jej badaniu w niezmienionym pod względem chemicznym składzie, krótko po pobraniu próbki. Szkiełko z próbką jest umieszczane pod mikroskopem zapewniającym kilkaset razy większe powiększenie, a obraz spod mikroskopu jest emitowany na ekranie komputera. Badanie umożliwia wykrycie zmian funkcjonalnych, czyli takich, które zachodzą w organizmie i nie są wykrywalne tradycyjnymi badaniami. Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi służy do oceny wewnętrznego biologicznego środowiska człowieka. Wykonując to badanie, jesteśmy w stanie określić stopień zakwaszenia organizmu, stwierdzić obecność infekcji grzybiczej czy pasożytniczej, a także ciężkich toksyn. Badanie żywej kropli krwi umożliwia ocenę stanu narządów wewnętrznych oraz ryzyko zawału serca i problemów zatorowo-zakrzepowych.

Oferuję Państwu badanie innowacyjnym urządzeniem MEZATOR M1 ®. Pozwala ono na wykonanie dokładnej analizy organizmu, wraz z jego poszczególnymi tkankami i komórkami oraz całymi układami (np. nerwowym, krwionośnym). Umożliwia w sposób bezinwazyjny wykryć pasożyty, wirusy, grzyby oraz bakterie wraz z ich dokładną lokalizacją. Biorezonansowy skaner diagnostyczny MEZATOR M1® sprawdza się w diagnostyce układów sercowo-naczyniowego, płciowo-moczowego, oddechowego, hormonalnego i wielu innych. Służy także do przeprowadzania bezinwazyjnej biostymulacji tzw. Metaterapii poszczególnych organów. Leczenie przy pomocy urządzenia MEZATOR M1® prowadzi do korekty naruszonej wewnętrznej równowagi organizmu, wzmacnia samoleczenie oraz detoksykację. Urządzenie znajduje szerokie zastosowanie w profilaktyce zdrowotnej.

Wykonuję badanie analizatorem kwantowanym Quantum, które w ciągu zaledwie minuty skanuje cały organizm, sprawdzając funkcję wielu narządów wewnętrznych, w tym nerek, płuc, wątroby czy trzustki. Ten w pełni bezpieczny i bezinwazyjny test pozwala dobrać dietę i podpowiada, jakich substancji brakuje naszemu organizmowi.

Proponowane przeze mnie leczenie metodami naturopati nie zapewnia błyskawicznych rezultatów, lecz jest długotrwałym procesem, przynoszącym daleko idące efekty w postaci fizjologiczno-biochemicznej przebudowy całego organizmu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Naturmed to połączenie medycyny naturalnej i nowoczesnej aparatury diagnostycznej. Gabinet dysponuje specjalistycznym mikroskopem do badania żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia oraz nowatorskim urządzeniem MEZATOR M1®, przeznaczonym do analizy całego organizmu pacjenta. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy także analizator kwantowy QUANTUM.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Medycyny Naturalnej Naturmed to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Tutaj na pierwszym miejscu zawsze jest pacjent i jego potrzeby, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponuję liczne udogodnienia.

  • Atrakcyjne ceny i pakiety – przygotowałam dla Państwa rabaty na pakiety usług.

  • Dogodne godziny otwarcia – gabinet jest otwarty od 11:00 do 18:00.

  • Bezpłatny parking – w pobliżu znajduje się bezpłatny parking. Wjazd od ulicy Szydłowskiej.

  • Lokalizacja – w niewielkiej odległości od gabinetu zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej.