ocena 4.8 / 5 (9 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 16:00
wtorek
9:00 - 16:00
środa
9:00 - 16:00
czwartek
9:00 - 16:00
piątek
9:00 - 16:00
sobota
8:00 - 10:00
niedziela
nieczynne

W bogatej ofercie Kliniki NawMedica znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, a także procedury z dziedziny medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Stosowane przez nas techniki umożliwiają zniwelowanie niedoskonałości twarzy i ciała, poprawę samopoczucia pacjentów oraz znaczący wzrost ich pewności siebie. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny, efektywnie i bezpiecznie likwidując oznaki starzenia, modelując sylwetkę oraz korygując defekty o charakterze wrodzonym i nabytym.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane NawMedica we Wrocławiu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik NawMedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska