poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Nel-Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Nel-Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Nel-Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Nel-Med Oferta, ćwiczenia, zabiegi Nel-Med Wygląd zewnętrzny Nel-Med Nel-Med - logo

Informacje ogólne o Nel-Med

Nel-Med jest nowo powstałą, nowoczesną kliniką medyczną. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia zatrudnionych w naszym ośrodku lekarzy. Pracują dla nas specjaliści mogący poszczycić się długotrwałą praktyką w pracy z pacjentem. Najwyższe kwalifikacje oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy pozwalają nam na świadczenie usług medycznych na światowym poziomie.

Dla nas najważniejszy jest pacjent, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego z przypadków. Dysponując osiągnięciami współczesnej medycyny, jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiednią metodę leczenia w oparciu o objawy kliniczne choroby oraz staranną diagnostykę pacjenta. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz zabiegowym. W naszej placówce znajduje się nowocześnie wyposażony blok operacyjny.

W ośrodku funkcjonuje gabinet chirurgiczny. W ramach działalności gabinetu oferujemy konsultacje specjalistyczne oraz drobne zabiegi ambulatoryjne, które nie wymagają hospitalizacji. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym. Udzielamy porad związanych z profilaktyką zdrowotną, wykonujemy takie usługi jak zakładanie gipsu czy szwów. Zachęcamy Państwa do skorzystania usług chirurga naczyniowego. W naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi, zabiegi skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych oraz mikroskleroterapii pajączków kończyn dolnych. Skleroterapię wykonujemy pod kontrolą USG. Dysponujemy nowoczesną aparaturą do przeprowadzania badań ultrasonograficznych, która w gabinecie chirurgicznym służy do wykrywania niedrożności żył i tętnic – USG Doppler, podstawowego badania w diagnostyce chorób układu krążenia.

W naszej przychodni pacjentów przyjmuje doświadczony specjalista urolog. Zajmuje się leczeniem nieprawidłowości związanych z oddawaniem moczu, zaburzeń wzwodu czy chorób nerek. Wykonuje takie zabiegi urologiczne jak plastyka wędzidełka oraz operacyjne usunięcie stulejki.

Zatrudniamy również wykwalifikowanych specjalistów ginekologów. W ramach działalności poradni ginekologicznej wykonujemy podstawowe badania ginekologiczne oraz pobieramy materiał do cytologii. Przeprowadzamy badania USG ginekologiczne i położnicze. Nasi lekarze obejmują swoją opieką ciężarne pacjentki. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na prowadzenie ciąży zarówno fizjologicznej, jak i patologicznej.

W Nel-Med istnieje możliwość wykonania badania mammograficznego, będącego podstawowym badaniem w profilaktyce raka piersi. Prowadzimy działania mające na celu ograniczenie występowania tego groźnego, a jednocześnie niezwykle powszechnego w dzisiejszych czasach nowotworu. Zwracamy naszym pacjentkom uwagę na konieczność regularnego wykonywania badań.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej przychodni rehabilitacyjnej. Świadczymy usługi rehabilitacyjno-medyczne, które przynoszą ulgę w dolegliwościach bólowych kręgosłupa i narządu ruchu. Proponowane przez nas zabiegi przyczyniają się do poprawy jakości życia. Pomagamy pacjentom ze schorzeniami natury neurologicznej oraz ortopedycznej.

W naszych gabinetach pacjentów przyjmują również specjaliści neurolodzy oraz kardiolodzy. Przeprowadzają indywidualne konsultacje z chorymi, przygotowują zalecenia i wskazówki co do dalszego postępowania. Nasz kardiolog jest doświadczonym specjalistą, uznanym autorytetem w dziedzinie chorób serca i nadciśnienia tętniczego.

W ramach konsultacji specjalistycznych pacjentów Nel-Med przyjmuje także laryngolog i otolaryngolog. Świetne wyposażenie gabinetu laryngologicznego i doświadczenie naszego specjalisty umożliwiają przynoszące wysokie rezultaty leczenie takich schorzeń jak zapalenie zatok czy ucha oraz przerost migdałków.

Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanego psychologa oraz cenionego dietetyka. W ramach podstawowej opieki zdrowotnej pacjentów przyjmują lekarz rodzinny i pediatra.

W przychodni wykonywane są badania laboratoryjne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wielospecjalistycznej przychodni.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Wykorzystywany przez naszych specjalistów wysokiej klasy aparat USG umożliwia przeprowadzanie szeregu badań, w tym m.in. ginekologicznych i położniczych. Ultrasonograf posiada możliwość oznaczenia szybkości przepływu krwi przy pomocy zjawiska Dopplera. USG Doppler pozwala na ocenę drożności żył oraz tętnic.

Udogodnienia dla pacjentów

Nasza placówka jest miejscem, w którym najważniejszy jest pacjent, a jego zadowolenie stanowi dla nas absolutny priorytet. Co wyróżnia Nel-Med spośród innych ośrodków medycznych?

  • Wysoki standard świadczonych usług – dbamy o zadowolenie i dobre samopoczucie naszych pacjentów, spełniając przy tym najwyższe normy bezpieczeństwa.
  • Konkurencyjne ceny – naszą domeną są niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług medycznych.
  • Miła atmosfera – gwarantujemy sympatyczną, kameralną atmosferę oraz poszanowanie Państwa intymności.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska