ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Neo Dentica Klinika Stomatologiczna została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Neo Dentica jest nowoczesną kliniką założona przez Martę i Mariusza Kochanowskich. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu z zakresu: stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej, periodontologii, leczeniu zaburzeń narządu żucia oraz stomatologii dziecięcej. Jako pierwsza klinika stomatologiczna w Polsce zakupiła najnowszy tomograf komputerowy Carestream – Kodak CS 9300. Na podstawie analizy tomografii dokonuje diagnostyki obszarów niemożliwych do zdiagnozowania tradycyjnymi metodami. W oparciu o tomografię komputerową, charakteryzującą się wieloma polami obrazowania a przede wszystkim najniższą dawką promieniowania, planowane jest leczenie implantologiczne, jak również leczenie ortodontyczne czy endodontyczne. Najczęściej umawiam do tej placówki do doktora Mariusza Kochanowskiego. Pacjenci oceniają go na szóstkę. Każdy z zabiegów wykonywany jest fachowo i profesjonalnie, a dzięki humorowi, rozładowuje niepotrzebne stresy związane z wizytą. Co ciekawe doktor zawsze pamięta dokładnie, co było wykonane u danego pacjenta, bez zaglądania w kartę. Pan doktor jest świetnym lekarzem i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wzbudza zaufanie pacjenta i w dodatku bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę, która jest nie tylko jego obowiązkiem, ale także pasją. Rzadko się zdarza trafić na tak perfekcyjnego lekarza, właściwie w każdym calu. Fachowość, świetne podejście do pacjenta, a także miła atmosfera, wszystkie te słowa idealnie odzwierciedlają miejsce jakim jest Neo Dentica. Miejsce jest bardzo ładnie zaaranżowane i już od samego wejścia można ujrzeć ładne, przejrzyste, pięknie urządzone wnętrze." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna.
5.0
Anna.
Dodano: 27 listopada 2017
Tytuł:
"Polecam na 100000%"
Fachowe podejście do pacjenta. Kompletna odpowiedz na każde zadane pytanie odnośnie leczenia. Kompleksowa obsługa. Dokładny opis toku leczenia. Bardzo mila atmosfera.
Zabieg:
Aparat ortodontyczny (listopad 2017)
 
Szczegóły 
Violetta
5.0
Violetta
Dodano: 27 kwietnia 2017
Zabieg:
Aparat ortodontyczny (kwiecień 2017)
 
Szczegóły