poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Klinika neoMedica Neomedica Centrum Medyczne - logo

neoMedica Centrum Medyczne - informacje ogólne

neoMedica Centrum Medyczne to wielospecjalistyczny zakład opieki zdrowotnej, w którym specjaliści dbają nie tylko o zdrowie osób odwiedzających nasze gabinety, lecz również o ich młody i piękny wygląd. Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych usług.

Oferujemy kompleksowe usługi medyczne, obejmujące kilkanaście specjalizacji, w tym m.in. medycynę estetyczną, ginekologię, chirurgię oraz pediatrię. Do Państwa dyspozycji są doświadczeni lekarze, którzy cały czas poszerzają swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w certyfikowanych kursach i szkoleniach. Cechuje ich nie tylko profesjonalne podejście, lecz także empatia i życzliwość.

Dysponujemy innowacyjną aparaturą medyczną stanowiącą gwarancję skuteczności w trakcie diagnostyki i leczenia. Szczególną uwagę zwracamy na komfort pobytu pacjentów oraz ich poczucie bezpieczeństwa. Tworząc naszą klinikę, staraliśmy się połączyć prestiż i profesjonalizm, dlatego wyposażyliśmy gabinety w nowoczesny, światowej klasy sprzęt.

Przez pacjentów jesteśmy uznawani za jedną z najlepszych wielospecjalistycznych klinik w Poznaniu. Coraz częściej nasze walory doceniają także osoby z zagranicy, które przyjeżdżają z całej Europy, aby się u nas leczyć.

W naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje u specjalistów (w dogodnym terminie i bez wielogodzinnych kolejek), badania laboratoryjne oraz zabiegi ambulatoryjne, umożliwiające powrót do domu jeszcze tego samego dnia. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze diagnostyczne, pozwalające na wykonanie pełnego pakietu badań USG. W diagnostyce ultrasonograficznej posługujemy się aparatem Voluson S8, opartym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych cieszących się zaufaniem specjalistów na całym świecie.

Aby zmaksymalizować komfort pobytu, przygotowaliśmy liczne udogodnienia, w tym możliwość płatności kartą oraz bezpłatny internet. Oferujemy również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą neoMedica Centrum Medyczne oraz skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W neoMedica Centrum Medyczne stosujemy wysokiej jakości sprzęt, który jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. W trosce o jakość naszych usług stale nabywamy nowe urządzenia. Obecnie posiadamy m.in.:

 • Aparat USG VOLUSON E6 – miło nam poinformować, iż zakupiliśmy ostatnio Aparat USG VOLUSON E6, który gwarantuje wyjątkowe obrazowanie w diagnostyce zdrowia kobiet. Aby sprostać wymaganiom naszych pacjentów oraz zapewnić jak najwyższą jakość badań, wzbogaciliśmy ofertę o najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający największą precyzję w kontroli płodu. Voluson E6 gwarantuje zdecydowanie większą dokładność niż standardowe aparaty USG, w związku z czym lekarz może uzyskać dokładny obraz wnętrza macicy oraz równie dokładną analizę. Sprzęt dostosowany jest do wymagań zarówno lekarzy, jak i pacjentów – jest łatwy w użyciu i wydajny. Aparat działa na zasadzie obrazowania objętościowego, umożliwiając jednocześnie obserwację anatomii płodu z większą dokładnością oraz analizowanie obrazów w niemal każdej płaszczyźnie, dzięki temu rodzic może wyraźnie zobaczyć swoje dziecko na długo przed jego narodzinami.
 • Aparat Voluson S8 marki GE – nowość wśród sprzętu do diagnostyki ultrasonograficznej. Dzięki wysokiej jakości monitorowi pozwala na wyjątkowo dokładne obrazowanie. Urządzenie wyposażone jest w najnowszą wersję oprogramowania  ViewPoint do wymiarowania, analizowania oraz opisu badań genetycznych płodu. Pozwala wykonać pełen pakiet diagnostyki USG łącznie z badaniem 3D i 4D.
 • Vivid S5 – mobilny aparat ultrasonograficzny wykorzystywany do diagnostyki kardiologicznej. Oparty na wszechstronnych i innowacyjnych rozwiązaniach sprzęt posiada ergonomiczną konstrukcję, a dzięki znakomitej jakości obrazu gwarantuje dokładną diagnostykę. Umożliwia szeroki zakres badań.
 • LOGIQ F8 – kompleksowy system stosowany w diagnostyce ultrasonograficznej. Jego największą zaletą jest wysoka jakość obrazu pozwalająca na wykrycie nawet niewielkich zmian umiejscowionych bardzo głęboko. Umożliwia pełną diagnostykę USG, m.in.: przezczaszkową, jamy brzusznej i układu mięśniowo-szkieletowego.

Udogodnienia dla pacjentów

Z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy liczne udogodnienia, które umilą im wizytę w klinice i ułatwią formalności związane z leczeniem. Poza fachową pomocą medyczną oferujemy:

 • Komfortowe wnętrza – pomieszczenia w klinice zaaranżowane są tak, aby czuli się w nich Państwo bezpiecznie i w pełni swobodnie.
 • Klimatyzowane pomieszczenia  – zarówno gabinety lekarskie, jak i recepcja posiadają klimatyzację.
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – budynek jest pozbawiony barier architektonicznych, dzięki czemu z naszych usług bez przeszkód mogą korzystać osoby niepełnosprawne.
 • Dogodne formy płatności – za usługi mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 • Napoje – w oczekiwaniu na wizytę lub zabieg pacjenci mogą wypić pyszną kawę bądź herbatę.
 • Bezprzewodowy internet – pacjenci mogą skorzystać bezpłatnie z bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
 • TV – w poczekalni znajduje się telewizor, który umili czas  oczekiwania na wizytę.
 • Parking – naszym pacjentom udostępniamy bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem kliniki.

neoMedica Centrum Medyczne - osiągnięcia i certyfikaty

Jesteśmy wielospecjalistyczną kliniką, która spełnia wszelkie wymogi Ministerstwa Zdrowia. Stosujemy najwyższej klasy atestowany sprzęt, a nasza kadra składa się z wybitnych specjalistów.  Zdaniem naszych pacjentów jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i przyjaznych klinik w Poznaniu.

Doświadczenie naszych lekarzy potwierdzają dyplomy i certyfikaty, uzyskane podczas szkoleń oraz sympozjów. W dorobku dr n. med. Emilii Połczyńskiej - Kaniak, dr n. med. Hanny Makles oraz dr n. med. Józefa Krawczyka znajdują się m.in. certyfikaty The Fetal Medicine Foundation w zakresie oceny przezierności karku płodu, a także Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Specjaliści są również autorami i współautorami kilkudziesięciu publikacji oraz artykułów naukowych.

Filmy neoMedica Centrum Medyczne

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska