neoMedica - cennik

poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Jesteśmy wielospecjalistycznym Centrum Medycznym oferującym bogaty zakres usług obejmujących konsultacje lekarskie, pełną diagnostykę laboratoryjną i USG oraz zabiegi ambulatoryjne. Proponujemy wysokiej jakości procedury medyczne, m.in. w obrębie chirurgii (naczyniowej, ogólnej, onkologicznej), dermatologii i endokrynologii, a także ginekologii, pediatrii oraz wielu innych dziedzin medycyny.

Pomagamy naszym pacjentom nie tylko zadbać o zdrowie, lecz również o młody i piękny wygląd. W ramach medycyny estetycznej proponujemy zabiegi z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Naszym pacjentom oferujemy także zabiegi: lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii oraz skleroterapii. Stosujemy jedynie bezpieczne i bezinwazyjne metody poprawy urody.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik neoMedica Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska