poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Jesteśmy wielospecjalistycznym Centrum Medycznym oferującym bogaty zakres usług obejmujących konsultacje lekarskie, pełną diagnostykę laboratoryjną i USG oraz zabiegi ambulatoryjne. Proponujemy wysokiej jakości procedury medyczne, m.in. w obrębie chirurgii (naczyniowej, ogólnej, onkologicznej), dermatologii i endokrynologii, a także ginekologii, pediatrii oraz wielu innych dziedzin medycyny.

Pomagamy naszym pacjentom nie tylko zadbać o zdrowie, lecz również o młody i piękny wygląd. W ramach medycyny estetycznej proponujemy zabiegi z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Naszym pacjentom oferujemy także zabiegi: lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii oraz skleroterapii. Stosujemy jedynie bezpieczne i bezinwazyjne metody poprawy urody.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik neoMedica Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.