4,7 / 5   (3 oceny)
Placówka Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Chiron Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej znajduje się w podwarszawskiej, spokojnej i pełnej zieleni miejscowości Józefów. Gabinet Urologiczny istnieje od 1990 roku. Początkowo była to Indywidualna praktyka lekarska dr Jacka Ogrodnika. W obecnej lokalizacji gabinet działa od 1995 roku. W 2009 roku dotychczasowa Indywidualna Praktyka Lekarska została przekształcona w niepubliczny zakład opieki. Od tego momentu został poszerzony zakres usług o inne specjalności takie jak ginekologia, gastrologia i nefrologia oraz powstała możliwość wykonywania drobnych zabiegów z zakresu urologii i ginekologii. Uruchomiony został też punkt pobrań krwi dla pacjentów placówki. Zgodnie z relacjami pacjentów dr Ogrodnika, jest on doskonałym lekarzem. Posiada olbrzymią wiedzę, charakteryzuje go wysoki profesjonalizm, wrażliwość, i co ważne, kulturalne podejście do pacjenta. Wzbudza zaufanie, określa perspektywy leczenia zarówno zachowawczego, jak i zabiegowego. Posiada świetnie wyposażony gabinet i przystępne ceny." - Agata W. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Piotr
27 lipca 2017
5,0
5,0 - Piotr
Termin wizyty ustalony sprawnie zgodnie z prośbą pacjenta. Wizyta u specjalisty zgodnie z wyznaczonym terminem. Rzeczowa rozmowa , sprawne badanie. Ocena pracy : profesjonalna.
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (lipiec 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły
K. G
18 września 2017
4,0

Spełnia oczekiwania

4,0 - K. G
Rzetelne podejście do pacjenta
Zabieg:  
Usunięcie kłykcin kończystych (wrzesień 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły
MK
(Warszawa)
20 września 2017
5,0

Udana wizyta

5,0 - MK
Zabieg:  
Nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra (lipiec 2017)
Lekarz:  
prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik
 
Szczegóły