Esteticon Instytut Zdrowia i Urody

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wnętrza, wystrój Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wyposażenie Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wyposażenie Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet konsultacyjny Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Gabinet konsultacyjny Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Oferta, ćwiczenia, zabiegi Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Aparatura, sprzęt zabiegowy Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Recepcja, poczekalnia Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wygląd zewnętrzny Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Wygląd zewnętrzny Esteticon Instytut Zdrowia i Urody Esteticon Instytut Zdrowia i Urody - logo

Informacje ogólne o Esteticon Instytucie Zdrowia i Urody

Instytut Zdrowia i Urody Esteticon mieści się w budynku Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Medicus w Grajewie. Pod jednym adresem znajdą Państwo gabinety lekarzy rodzinnych, ginekologów i chirurgów oraz laryngologów. Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki ogólnej oraz stomatologii. Zapewniamy pacjentom możliwość skorzystania z najnowszych zdobyczy technologii i nauki. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi odmładzające skórę twarzy, wykorzystując przy tym preparaty na bazie kwasu hialuronowego (wypełniacze) oraz toksyny botulinowej. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję modelowania owalu twarzy oraz zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących PDO, które zostały okrzyknięte rewolucyjnym wynalazkiem medycyny estetycznej.

Stosujemy preparaty Radiesse, w medycynie estetycznej wykorzystywane jako wypełniacze zmarszczek. To bezinwazyjne i nowoczesne rozwiązanie pozwala utrzymać młody wygląd na dłużej poprzez pobudzenie syntezy kolagenu. W naszej ofercie znajdują się również peelingi chemiczne. Dysponujemy preparatami do każdego rodzaju skóry – od wrażliwej, wymagającej specjalnego traktowania cery suchej po normalną, mieszaną oraz dojrzałą. Peelingi są doskonałym rozwiązaniem na problemy takie jak trądzik, zmarszczki, przebarwienia lub brak jędrności.

Proponujemy zabiegi rewitalizujące nie tylko na skórę twarzy, ale również całego ciała. Pomagamy wymodelować sylwetkę i pozbyć się niedoskonałości skóry (m.in. cellulit, rozstępy).

W bogatej ofercie Instytutu Zdrowia i Urody Esteticon znajdą Państwo zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Leczymy żylaki kończyn dolnych, stosując skleroterapię oraz leczenie laserowe. Przeprowadzamy zabiegi usunięcia zmian na twarzy. Lekarze pracujący w ośrodku dobierają terapię indywidualnie dla każdego pacjenta, opierając się na stopniu zaawansowania problemu oraz ogólnej historii jego zdrowia. Pacjenci opuszczają ośrodek bezpośrednio po zabiegu, jeszcze w tym samym dniu.

W centrum stomatologii kompleksowo dbamy o wygląd i uzębienie pacjentów, wykonując zabiegi bezboleśnie i bezstresowo. Wśród oferowanych przez nas rodzajów znieczuleń można wymienić sterowane komputerowo znieczulenie the Wand, gaz rozweselający oraz narkozę. Przeprowadzamy zabiegi w ramach implantologii, zajmujemy się również procedurami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz wybielaniem zębów. Specjalizujemy się w leczeniu wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Świadczymy usługi stomatologii dziecięcej (w znieczuleniu).

Centrum stomatologii proponuje swoim klientom estetycznie wyglądające wypełnienia materiałami nanohybrydowymi, które nie odróżniają się kształtem oraz kolorem od naturalnego zęba. Ponadto wykonujemy zdjęcia: RTG zęba, pantomografię, cefalometrię oraz badanie tomograficzne CBCT

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy dysponują nie tylko wiedzą, lecz również ogromnym doświadczeniem. Przed zabiegiem dokładnie sprawdzamy ogólny stan zdrowia pacjenta i dopiero wtedy rozpoczynamy leczenie. Każdego pacjenta rzetelnie i szczegółowo informujemy o przebiegu procedury, jakiej ma zostać poddany. Nasze działania mają na celu zapewnić Państwu zadowolenie z efektów, a przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie wizyty.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Instytucie Zdrowia i Urody Esteticon zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najnowszego sprzętu. Stosujemy tylko sprawdzone urządzenia, takie jak:

  • Karboksyterapia – CELL-Q Solution – urządzenie zostało zaprojektowane do działań medycznych w sposób zapewniający bezawaryjną wieloletnią pracę, certyfikat medyczny – CE Directive 93/42/EEC medical devices Annex II – Infusion Pump, butla atestowana spełniająca wymagania ADR/RID:2013; 2010/35/EU; ISO 9809-1 Dyrektywy 2010/35/EU, certyfikowany gaz medyczny CO2 „LAPAROS”.

  • Aparaty ultradźwiękowe do resurfacingu – urządzenia stosowane w zabiegach Anti-Aging. Przywracają cerze młody wygląd, są skutecznym rozwiązaniem takich problemów skóry jak widoczne zmarszczki czy brak napięcia i elastyczności.

  • ZOOM Advanced Power – lampa służąca do wybielania zębów. Stosowana przez naszych specjalistów z Centrum Stomatologii do uzyskiwania efektu idealnie białych zębów. Wybielanie lampą ZOOM Advanced Power jest uważane za jedną z najskuteczniejszych metod wybielania na świecie.

  • The Wand – sterowane elektronicznie urządzenie znieczulające. Innowacyjny system rozwiązań zastosowany w aparacie zapewnia brak dyskomfortu i odczuwania bólu przez pacjenta przy podawaniu znieczulenia.

Udogodnienia dla pacjentów

Specjalnie z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy system udogodnień, dzięki któremu korzystanie z usług Instytutu będzie jeszcze prostsze i bardziej przystępne dla każdego klienta. Instytut Zdrowia i Urody Esteticon powstał z troski o piękny i zdrowy wygląd. Aby umożliwić Państwu realizację tego celu, proponujemy:

  • Indywidualne konsultacje – zapraszamy na spotkania z lekarzem, który pomoże znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu. Nasi specjaliści dbają o bezpieczeństwo pacjentów, sprawdzając przed zabiegiem ogólny stan zdrowia, aby ustalić, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania procedury.

  • Preparaty znanych i sprawdzonych firm – w swojej pracy wykorzystujemy kosmetyki i aparaty renomowanych marek.

  • Leczenie na raty – pacjenci Instytutu mają możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. Dzięki tej alternatywie każdy może skorzystać z oferowanych przez nas zabiegów.

  • Liczne promocje – w naszej ofercie znajdą Państwo rabaty i promocje.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.