Gabinet zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Recepcja, poczekalnia No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Leczenie, terapia No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Zabieg, operacja No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Recepcja, poczekalnia No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Udogodnienia dla pacjentów No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Udogodnienia dla pacjentów No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Wnętrza, wystrój No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Recepcja, poczekalnia No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Recepcja, poczekalnia No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Informacje ogólne o No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna to ekskluzywna klinika medycyny estetycznej stworzona z myślą o osobach poszukujących nowatorskich i skutecznych metod poprawiania urody. Działamy w służbie zdrowiu i piękna. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych preparatów i wysokiej klasy sprzętów medycznych. Dbamy o szczególną atmosferę, aby każdy pacjent czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Zawsze stawiamy pacjenta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. No Age Clinic jest częścią Multi Clinic Group.

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Od wielu lat zajmujemy się odmładzaniem twarzy, tym samym poprawiając komfort życia naszym pacjentom i pomagając im pozbyć się kompleksów. Młody, atrakcyjny wygląda pomaga osiągnąć sukces w życiu prywatnym i zawodowym. Przy pomocy kwasu hialuronowego modelujemy twarz, usuwamy zmarszczki, korygujemy linię żuchwy, nos, brodę czy policzki. Oferujemy też powiększanie i modelowanie ust. Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej: usuwamy zmarszczki mimiczne, leczymy bruksizm, nadpotliwość i migreny.

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się zabiegi odmładzania skóry za pomocą autologicznego osocza bogatopłytkowego (PRP), które może być stosowane także do leczenia wypadania włosów i łysienia. Przeprowadzamy mezoterapię o działaniu odmładzającym, nawilżającym i odżywiającym, jak również mezoterapię okolic oczu oraz skóry głowy. Zabiegi stosujemy także w celu usunięcia rozstępów i cellulitu.

Ofertę procedur z zakresu medycyny estetycznej uzupełnia lipoliza iniekcyjna (liposukcja bez skalpela), pozwalająca usunąć miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową.

W No Age Clinic wykorzystujemy możliwości, jakie stwarza rozwój techniki. Do oferty należą świadczenia z dziedziny medycyny laserowej i hi-tec. Korzystamy z nowoczesnych sprzętów polecanych producentów. Wykonujemy laserowe odmładzanie skóry, resurfacing, lifting, odmładzanie i zagęszczenie skóry. Usuwamy przebarwienia, rozstępy, blizny, drobne zmarszczki i bruzdy za pomocą lasera. Likwidujemy przebarwienia i zmiany pigmentacyjne skóry. Przeprowadzamy depilację laserową, jak również zabiegi HIFU: lifting twarzy, ujędrnianie ciała, redukcję cellulitu oraz podnoszenie piersi.

Specjalne miejsce w ofercie zajmuje ginekologia estetyczna. Niesiemy pomoc kobietom, by na nowo mogły czuć się pewnie w swojej skórze i wieść udane życie seksualne. Stosujemy sprawdzoną, bezpieczną i małoinwazyjną laseroterapię. Wykonujemy zabiegi rewitalizacji pochwy i warg sromowych czy wybielanie miejsce intymnych. Przeprowadzamy laserowe leczenie nietrzymania moczu. Usuwamy blizny poporodowe oraz brodawki i kłykciny z miejsc intymnych.

Ponadto oferujemy zabiegi osoczem bogatopłytkowym: rewitalizację pochwy i zabiegi Orgasm-Shot. Za pomocą kwasu hialuronowego powiększamy punkt G i modelujemy wargi sromowe. Wykonujemy labioplastykę (chirurgiczną korekcję warg sromowych) oraz zabiegi usunięcia, nacięcia lub rekonstrukcji błony dziewiczej.

Świadczymy usługi z zakresu dermatologii i dermatochiurgii. Zapraszamy na specjalistyczne konsultacje. Na miejscu przeprowadzana jest pełna diagnostyka, w tym badania dermatoskopowe i histopatologiczne. Usuwamy zmiany skórne metodą laserową, kriochirurgiczną i za pomocą elektrokoagulacji.

Wykonujemy zabiegi urologiczne, w tym procedury laserowe: korekcję stulejki, plastykę wędzidełka oraz terapię mięska cewkowego. Za pomocą lasera usuwamy zmiany skórne miejsce intymnych. Oferujemy również punkcję wodniaka jądra oraz zabiegi oddzielania akrecji napletka. 

Zakres usług kliniki obejmuje chirurgię ogólną i naczyniową. Wykonujemy ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie zmian i znamion czy leczenie wrastającego paznokcia. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób żył i tętnic. Na miejscu wykonywane jest USG Doppler. Usuwamy powierzchowne zmiany naczyniowe i naczynka za pomocą lasera. Oferujemy również laserowe leczenie zmian naczyniowych i rubinowych oraz naczyniaków. Wykonujemy zabiegi skleroterapii.

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób włosów i owłosionej skóry głowy. Zapraszamy na badanie trychologiczne. Leczymy wypadanie włosów i łysienie – mamy w ofercie zabiegi, które zahamują wypadanie włosów i poprawią ich kondycję.

Do oferty należą konsultacje dietetyczne. Przygotowujemy indywidualne plany żywieniowe. Przeprowadzamy badania nietolerancji pokarmowych oraz analizę składu ciała.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Jedną z naszych najnowszych propozycji jest Endermologie®  Alliance LPG.  Jest to masaż podciśnieniowy wykonywany specjalnymi głowicami, które rolują skórę w różnych kierunkach. Poprzez stymulację tkanek na trzech poziomach uzyskuje się efekt wygładzenia i ujędrnienia skóry, zniwelowania cellulitu i redukcji komórek tłuszczowych. Co ważne, z nową Endermologie®  Alliance LPG  zabiegi są zupełnie bezbolesne.

W No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna proponujemy zabiegi, które w pełni wykorzystują potencjał najnowszej Endermologie®  Alliance LPG w obszarze kosmetologii i medycyny. Nasi specjaliści wykonują popularne zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało oraz zabiegi medyczne likwidujące bóle pleców, przygotowujące do zabiegów operacyjnych czy też pomagające w usuwaniu np. blizn poporodowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • CO2 SmartXide2 – wysokiej klasy laser CO2 przeznaczony do wykonywania takich zabiegów jak usuwanie rozstępów, likwidowanie blizn, resurfacing czy laserowa korekcja powiek. Ponadto znajduje zastosowanie w zabiegach z zakresu urologii i ginekologii estetycznej (usuwanie zmian skórnych z miejsc intymnych, usuwanie blizn poporodowych, korekcja stulejki, plastyka wędzidełka) i dermatologii (usuwanie zmian skórnych).

 • Harmony XL – nowoczesny system laserowy wyposażony w głowice ClearLift 4D, iPixel Er:YAG, DYE-VL Pro, QSwitch Nd:YAG, którym zawdzięcza swoją wszechstronność. Laser znajduje szerokie zastosowanie m.in. w odmładzaniu skóry, usuwaniu przebarwień, blizn, rozstępów i tatuaży, leczeniu zmian naczyniowych czy fotoodmładzaniu. Pozwala również na wykonywanie depilacji laserowej.

 • HIFU Finesse – nowatorskie urządzenie do nieinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania ciała. Wykorzystuje działanie ultradźwięków.

 • MonaLisaTouch – laser uważany za złoty standard w ginekologii estetycznej. Poprawił już komfort i jakość życia tysiącom kobiet na całym świecie. Skuteczny w leczeniu nietrzymania moczu. Ponadto służy do wykonywania zabiegów rewitalizacji pochwy i warg sromowych.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Profesjonalna obsługa  – doświadczenie naszej kadry daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usług.

 • Interdyscyplinarna kadra lekarzy specjalistów – w naszej klinice wszystkie konsultacje i zabiegi wykonują specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym. Nasz wykwalifikowany personel dba o przyjazną atmosferę.

 • Obsługa pacjentów zagranicznych – mamy doświadczenie w obsłudze pacjentów spoza kraju – w tym z Niemiec, Wielkiej Brytanii, krajów Zatoki Perskiej. Pacjenci zagraniczni w naszej klinice należą do uprzywilejowanej grupy.

 • Umawianie się na wizytę przez Internet – pacjenci mają dostęp do e-rejestracji, pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę lub zabieg u lekarza w dogodnym dla siebie terminie.

 • Bezpłatny parking – pod placówką znajduje się parking posiadający bezpośrednie wejście do budynku (wjazd od strony ulicy ks. bp. Tymienieckiego). Pacjenci No Age Clinic mogą korzystać z niego bezpłatnie.

 • Budynek przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych – przestrzeń kliniki jest wolna od barier architektonicznych.

 • Możliwość płatności kartą lub gotówką – przyjmujemy płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych (również japońskimi).

 • Obszerna poczekalnia – czas oczekiwania na wizytę pacjenci spędzają w obszernej poczekalni z dostępem napojów (woda, kawa, herbata) oraz świeżej prasy. Przygotowaliśmy w niej również dwa kąciki dla dzieci z zabawkami i kredkami.

 • System ratalny Medi Raty – to doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy są zainteresowani usługami naszej kliniki, a z przyczyn finansowych nie mogą uiścić jednorazowej opłaty za leczenie. Płatność mogą Państwo rozłożyć na raty w dogodnej dla siebie wysokości.

 • Diagnostyka laboratoryjna – w No Age Clinic oferujemy dostęp do szerokiej gamy badań diagnostycznych i laboratoryjnych, w tym alergicznych, hormonalnych lub toksykologicznych; istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki laboratoryjnej.

 • Oferta dla mężczyzn – w naszej ofercie znajdą Państwo specjalne propozycje zabiegów dla panów.

 • Promocje – regularnie wprowadzamy do oferty atrakcyjne rabaty i promocje.

Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna Klinika No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna