No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna. Usuwamy zmarszczki, redukujemy przebarwienia, korygujemy owal twarzy i wyrównujemy koloryt skóry. Likwidujemy niedoskonałości urody: rozstępy, blizny, zmiany skórne czy cellulit. Modelujemy sylwetkę i usuwamy tkankę tłuszczową. Korzystamy z wysokiej jakości preparatów na bazie m.in. kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej oraz zaawansowanych technologicznie sprzętów medycznych, w tym laserów.

Wykonujemy również zabiegi z zakresu urologii i ginekologii estetycznej. Od niedawna w naszej ofercie znajdą też Państwo świadczenia z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatologii i dermatochirurgii czy dietetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska