r

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna. Usuwamy zmarszczki, redukujemy przebarwienia, korygujemy owal twarzy i wyrównujemy koloryt skóry. Likwidujemy niedoskonałości urody: rozstępy, blizny, zmiany skórne czy cellulit. Modelujemy sylwetkę i usuwamy tkankę tłuszczową. Korzystamy z wysokiej jakości preparatów na bazie m.in. kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej oraz zaawansowanych technologicznie sprzętów medycznych, w tym laserów.

Wykonujemy również zabiegi z zakresu urologii i ginekologii estetycznej. Od niedawna w naszej ofercie znajdą też Państwo świadczenia z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatologii i dermatochirurgii czy dietetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym cennikiem: