Wnętrza, wystrój NOVA Stomatologia Recepcja, poczekalnia NOVA Stomatologia Gabinet zabiegowy NOVA Stomatologia Wygląd zewnętrzny NOVA Stomatologia Kadra NOVA Stomatologia Kadra NOVA Stomatologia Gabinet konsultacyjny NOVA Stomatologia Gabinet zabiegowy NOVA Stomatologia Oferta, ćwiczenia, zabiegi NOVA Stomatologia Oferta, ćwiczenia, zabiegi NOVA Stomatologia Pacjenci NOVA Stomatologia Gabinet NOVA Stomatologia

Informacje ogólne o NOVA Stomatologia

NOVA Stomatologia to klinika stomatologiczna oferująca nowoczesną diagnostykę i bezbolesne leczenie. Stosujemy uczciwą politykę finansową – pacjent już na wstępie jest informowany o kosztach proponowanych zabiegów, które pozostają stałe od momentu rozpoczęcia do zakończenia leczenia. Wsłuchujemy się w potrzeby pacjentów, jesteśmy nastawieni na dialog, a leczenie zawsze dostosowujemy indywidualnie do pacjenta. Praca jest przede wszystkim naszą największą pasją, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy z sercem i z uśmiechem, wykorzystując dostępną współcześnie wiedzę i nowoczesne techniki leczenia stomatologicznego.

Pracujemy bez pośpiechu, cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, zadawane zarówno przez tych małych pacjentów, jak i tych nieco większych. Posiadamy szerokie doświadczenie w leczeniu dzieci, wizyta przebiega w taki sposób, aby nie zrazić najmłodszych pacjentów do stomatologa, a każdy z maluchów wychodzi z gabinetu uśmiechnięty. Priorytetem jest dla nas zapewnienie pacjentom wysokiego komfortu, dlatego wykorzystujemy szereg metod znieczulających, aby ból w trakcie zabiegu był nieodczuwalny.

Oferta kliniki obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Niezwykle istotne jest, aby pacjent przed, podczas i po zabiegu widział to, co my, dlatego stosujemy kamery wewnątrzustne, które wykonują zdjęcia będące podstawą do udanego dialogu z pacjentem. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale także profilaktyką próchnicy i innych chorób jamy ustnej. Wykorzystywane przez nas materiały są trwałe, co zapewnia komfort ich użytkowania i sprawia, że pacjenci cieszą się zdrowym, estetycznie wyglądającym zębem przez długi czas. Rozbudowane poczucie estetyki sprawia, że w trakcie wykonywania zabiegu skupiamy się równocześnie na funkcjonalności leczonego zęba, jak i jego dobrym wyglądzie.

Do oferty należy leczenie kanałowe. O sukcesie leczenia endodontycznego decyduje precyzja i dokładność, dlatego aby niczego nie przeoczyć używamy specjalistycznego mikroskopu i lup powiększających. Aparatura umożliwia dotarcie do cienkich czy zakrzywionych kanałów, które byłyby niemożliwe do opracowania podczas tradycyjnego leczenia.

Świadczymy usługi w zakresie protetyki stomatologicznej. Uzupełniamy ubytki pojedyncze i mnogie, przywracając uzębieniu jego pełną funkcjonalność i estetyczny wygląd. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania protetyczne, współpracujemy ze sprawdzonym laboratorium, które wykonuje między innymi korony, mosty, licówki czy protezy. Łączymy wysoki standard pracy z przystępnymi cenami.

W ofercie kliniki znajdują się świadczenia z zakresu periodontologii, czyli dziedziny stomatologii zajmującej się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Do kliniki zgłaszają się pacjenci cierpiący z powodu odsłonięcia szyjek zębowych, chwiejności zębów czy krwawień z dziąsła.

Serdecznie zapraszamy pacjentów do nowoczesnej kliniki stomatologicznej NOVA Stomatologia.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika dysponuje wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym i zabiegowym. Przy projektowaniu i wyposażaniu gabinetu kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem i komfortem pacjentów, dlatego wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo i zwiększą skuteczność proponowanego leczenia. Standardowo przed, w trakcie i po zabiegu wykorzystujemy kamery wewnątrzustne, które pozwalają uwidocznić pacjentowi zmiany próchnicze i inne, co stanowi podstawę do rozmowy o metodach leczenia. W trakcie leczenia kanałowego stosujemy powiększające lupy i mikroskop, co stwarza warunki do przeprowadzenia skutecznego leczenia nawet w najtrudniejszych przypadkach klinicznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Zapewniamy pacjentom komfort przed, w trakcie i po wizycie. NOVA Stomatologia to nie tylko wysokiej klasy sprzęt, wykwalifikowani specjaliści czy przestronne, luksusowo wyposażone gabinety. To także:

  • Przezroczysta polityka finansowa – o kosztach leczenia pacjent zostaje poinformowany jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Koszty pozostają niezmienne.
  • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.
  • Bezpłatny parking – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy znajdujący się bezpośrednio przy budynku parking.
  • Dojazd komunikacją miejską – w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.
  • Przyjazna atmosfera – gwarantujemy miłą i serdeczną atmosferę.

Osiągnięcia i certyfikaty NOVA Stomatologia

Potwierdzeniem umiejętności i wiedzy naszych specjalistów są certyfikaty i dyplomy pochodzące ze specjalistycznych kursów, szkoleń oraz konferencji, organizowanych w kraju i za granicą.