Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik NOVA Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Więcej o usługach w NOVA Stomatologia

Naszym pacjentom oferujemy bezbolesne leczenie stomatologiczne. Do oferty należą, między innymi, leczenie i profilaktyka próchnicy czy diagnostyka i terapia chorób przyzębia. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu endodoncji, zapewniając pacjentom dostęp do nowoczesnego leczenia kanałowego, z wykorzystaniem mikroskopu i specjalnych lup. Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się zabiegi z dziedziny protetyki stomatologicznej. Dzięki indywidualnie dopasowanym, precyzyjnie wykonanym uzupełnieniom protetycznym pacjenci mogą uśmiechać się szeroko, bez obaw o nieestetycznie wyglądające braki pojedynczych czy mnogich zębów.

Oferta kliniki skierowana jest do pacjentów dorosłych, rodziców małych dzieci i młodzieży. Małym pacjentom zapewniamy indywidualne podejście i duże pokłady cierpliwości.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w klinice usług.