NOVA Stomatologia - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Naszym pacjentom oferujemy bezbolesne leczenie stomatologiczne. Do oferty należą, między innymi, leczenie i profilaktyka próchnicy czy diagnostyka i terapia chorób przyzębia. Ponadto wykonujemy zabiegi z zakresu endodoncji, zapewniając pacjentom dostęp do nowoczesnego leczenia kanałowego, z wykorzystaniem mikroskopu i specjalnych lup. Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się zabiegi z dziedziny protetyki stomatologicznej. Dzięki indywidualnie dopasowanym, precyzyjnie wykonanym uzupełnieniom protetycznym pacjenci mogą uśmiechać się szeroko, bez obaw o nieestetycznie wyglądające braki pojedynczych czy mnogich zębów.

Oferta kliniki skierowana jest do pacjentów dorosłych, rodziców małych dzieci i młodzieży. Małym pacjentom zapewniamy indywidualne podejście i duże pokłady cierpliwości.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w klinice usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik NOVA Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska