5,0 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Nowa Ortopedia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Nowa Ortopedia

W naszej klinice zajmujemy się leczeniem schorzeń narządu ruchu, a także schorzeń kręgosłupa oraz szeroko rozumianą medycyną sportową. W leczeniu operacyjnym stosujemy większość dostępnych na świecie technik naprawy chrząstki w stawach – w tym AMIC, MACI, OATS, technik z membranami kolagenowymi, hialuronowymi, komórkami macierzystymi. Mamy opracowane własne techniki szycia, naprawy, rekonstrukcji i przeszczepu łąkotek kolana. Wykonujemy wszystkie rekonstrukcje więzadeł kolana, stawu skokowego, rekonstrukcje obrąbka i stożka rotatorów barku. Artroskopia biodra z rekonstrukcją chrząstki, obrąbka stawowego, usuwaniem konfliktu udowo-panewkowego.

Wykonujemy operacje ortopedyczne, zarówno operacje artroskopowe (m.in. artroskopia kolana, barku, stawu skokowego), operacje klasyczne, jak i zabiegi małoinwazyjne i miniinwazyjne (przezskórne operacje stopy, haluxów). W ramach leczenia zachowawczego oferujemy min. igłoterapie, iniekcje kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (PRP), komórek macierzystych systemu Magellan.

Nasi neurochirurdzy wykonują blokady i ostrzyknięcia kręgosłupa Ozonem lub czynnikami wzrostu pod kontrolą ramienia C (RTG) w ramach świadczeń ambultaoryjnych.

Ofertę Nowej Ortopedii uzupełnia dostępna na miejscu diagnostyka MRI i USG oraz fizjoterapia i rehabilitacja po zabiegach.

Poniżej znajduje się pełna listach świadczonych w placówce usług.