Nowy Impladent

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Klinika Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Widok ogólny Nowy Impladent Kadra Nowy Impladent Recepcja, poczekalnia Nowy Impladent Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Gabinet zabiegowy Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Zabieg, operacja Nowy Impladent Pacjenci Nowy Impladent Kadra Nowy Impladent Recepcja, poczekalnia Nowy Impladent Wnętrza, wystrój Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Wygląd zewnętrzny Nowy Impladent Nowy Impladent - logo

Informacje ogólne o Nowy Impladent

Historia ZOZ Nowy Impladent sięga roku 1992, kiedy to w Szczecinie działał Kompleks Stomatologiczny Impladent. Na jego bazie w 2008 roku powstała nowa klinika. Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu pomocy stomatologicznej głównie z dziedziny stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Zabiegi wykonujemy bezboleśnie i w miłej atmosferze – nasi pacjenci mają pewność, że szanujemy ich indywidualność i potrzeby. Każdemu zapewniamy osobisty plan leczenia.

Wyposażyliśmy salę zabiegową w nowoczesne urządzenia takie jak laser diodowy Litemedics czy E&Q Master – system do wypełniania kanałów gutaperką na ciepło. Od początku działalności rozwijamy się w kierunku leczenia implantologicznego. Nasz pacjent może wybrać jeden z kilku dostępnych systemów implantologicznych, który będzie spełniał jego indywidualne potrzeby. Oferujemy m.in. nowoczesne implanty trabekularne, umożliwiające skrócenie leczenia do 3 tygodni.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym procedury usuwania zębów mądrości i zębów zatrzymanych. Nasi stomatolodzy wykonują także resekcję wierzchołka korzenia oraz ekstrakcje zębów. Oferujemy również profesjonalne leczenie kanałowe zębów jedno- i wielokorzeniowych.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu protetyki. Zakładamy korony i mosty, a także dobieramy odpowiednią protezę (oferujemy protezy częściowe, szkieletowe oraz całkowite). Pacjenci mogą u nas wybrać korony i mosty porcelanowe – na metalu lub pełnoceramiczne. Przy zabiegach w obrębie protetyki wykorzystujemy wkłady z włókna szklanego, stopu metalu lub złota. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w sposób profesjonalny i fachowy.  

Poprawiamy jakość uśmiechu swoich pacjentów poprzez zabiegi stomatologii estetycznej. Wśród nich można wymienić wybielanie lampą oraz wybielanie nakładkowe, a także korygowanie kształtu, koloru i wielkości zębów przy zastosowaniu licówek, czy usuwanie kamienia i osadu nazębnego.

W naszych gabinetach dbamy również o odpowiednią profilaktykę, rozpoczynając od wyboru odpowiedniej szczoteczki i pasty, przez usunięcie kamienia nazębnego do zalakowania zębów zdrowych. Kiedy na profilaktykę jest już za późno, nasi stomatolodzy zajmują się leczeniem próchnicy i wypełniają ubytki materiałami najnowszej generacji: chemoutwardzalnymi i światłoutwardzalnymi. Usuwają zmiany próchnicowe bezwiertłowo, z wykorzystaniem systemu Sandman.

Zajmujemy się również pedodoncją. Oferujemy pełen zakres usług, dbając o to, aby nasi mali pacjenci chętnie siadali na fotelu dentystycznym. Rozmawiamy z nimi o higienie jamy ustnej i staramy się do niej zachęcać.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Kładąc duży nacisk na wykonywanie zabiegów wysokiej jakości, wyposażyliśmy nasze gabinety w urządzenia nowej generacji. Dzięki nim zapewniamy naszym pacjentom komfort i profesjonalizm usług. Do sprzętu tego należą:

 • Litemedics – zaawansowany technologicznie laser diodowy o mocy 12 W. Ma zastosowanie w wielu zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, takich jak usuwanie włókniaków czy podcinanie wędzidełek. Ponadto ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu można nim wyleczyć afty lub zdezynfekować kanały podczas leczenia kanałowego. Dodatkowo używa się go przy wybielaniu zębów.
 • E&Q Master – urządzenie stomatologiczne przeznaczone do wypełniania kanałów na ciepło gutaperką. Daje niezwykle dużą trwałość i szczelność. Urządzenie składa się z pistoletu i gutaperki, co pozwala na dostanie się i leczenie nawet najbardziej skomplikowanego kanału.
 • Bio White Accelerator – lampa służąca do wybielania zębów włoskim systemem By White, w którym stosuje się specjalne żele nakładane na zęby. Żele są poddawane działaniu światła lampy, po czym usuwane. Metoda ta daje wysoce zadowalające efekty.
 • Aparat RTG – urządzenie przeznaczone do wykonywania zdjęć rentgenowskich zębów, szczęki i żuchwy w gabinecie. Wykorzystywany jest także m.in. do kontroli jakości wypełnienia po leczeniu kanałowym.
 • Urządzenie Sandman Futura – piaskarka służąca do leczenia próchnicy zębów poprzez technologię drobinowej analizy wirów. Wypłukuje próchnicę za pomocą piasku (tlenku glinu) bezboleśnie i bez uszkadzania zdrowych tkanek.

Udogodnienia dla pacjentów

Z uwagi na to, iż pacjent, jego potrzeby, komfort i bezpieczeństwo są dla nas tak samo ważne, jak jakość wykonywanych przez nas usług, przygotowaliśmy szereg udogodnień, aby umilić każdemu pobyt w naszej placówce. Są to, między innymi:

 • Przytulne wnętrza – zarówno gabinety, jak i poczekalnia są urządzone w nowoczesnym stylu, przyjemnym dla oka, wygodnie i funkcjonalne.
 • Indywidualny plan leczenia – dostosowany do każdego pacjenta, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań. Poprzedza go bezpłatny przegląd.
 • Implanty 24h  – w naszej ofercie znajdują się implanty trabekularne firmy Zimmer Dental, które dzięki szybszemu procesowi integracji z kością skracają czas leczenia do dwóch wizyt, co jest niezwykle wygodne dla pacjentów przyjeżdżających z daleka.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – gabinety i inne pomieszczenia mieszczące się w budynku są w pełni przystosowane dla osób poruszających się na wózku.
 • Dogodne formy płatności – za nasze usługi pacjenci mogą płacić gotówką oraz elektronicznie (kartą). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom leczących się u nas osób, umożliwiliśmy im również rozłożenie płatności za zabiegi na system dogodnych rat.
 • WiFi – na terenie naszej kliniki można korzystać z bezpłatnego internetu. Umili pacjentom czas spędzony na oczekiwaniu oraz pozwoli załatwić pilne sprawy.
 • Klimatyzacja – zarówno budynek, jak i gabinety są klimatyzowane, co podnosi komfort przebywania w naszych pomieszczeniach.
 • Parking – znajdujący się przy budynku, w którym mieszczą się nasze gabinety. To miejska strefa parkingowa zielona i żółta. Aby mieć do nas blisko, pacjenci mogą zaparkować aż na trzech ulicach: Stoisława, Partyzantów i Kaszubskiej.

Osiągnięcia i certyfikaty Nowy Impladent

Możemy się poszczycić dużym doświadczeniem w obrębie implantologii. Sukcesywnie poszerzamy zakres wiedzy i umiejętności, by świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Bierzemy regularny udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach, ponadto jesteśmy uczestnikami krajowych i zagranicznych sympozjów naukowych. Wśród konferencji, w jakich wzięliśmy udział, można wymienić nowojorski kongres implantologiczny, zorganizowany w 2013 roku przez firmę Zimmer Dental – NYU Global Implantology Week.

Prócz poszerzania zakresu własnej wiedzy chętnie przekazujemy ją innym w trakcie warsztatów i szkoleń. Lek. dent. Bartosz Łuszczyński prowadzi warsztaty z implantologii, ucząc tajników zabiegowych stomatologów w Polsce i za granicą. Między innymi, prowadził kursy w Szwajcarii – w The Zimmer Institute w Winterthur (w 2011 i 2012 roku). Wiedzę z zakresu implantologii przekazuje również na warsztatach przedkongresowych (m.in. na 8 Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI/DGOI w Krakowie, warsztaty pt.: „Możliwości przyspieszenia rehabilitacji implantoprotetycznej pacjentów poprzez zastosowanie Trabecular Metal Implant”).

Jako aktywny uczestnik kongresów naukowych doktor Łuszczyński zajmuje się także prowadzeniem wykładów. Przykładem tego może być zorganizowany w 2011 roku Kongres "Implanty: Idea – Sztuka – Praktyka" w Jachrance n/Zalewem Zegrzyńskim, na którym specjalista przedstawił wykład na temat: „Bioszkło jako materiał augmentacyjny w chirurgii stomatologicznej. Doświadczenia własne”.

Filmy Nowy Impladent

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska