poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej klinice wyleczą Państwo wszelkiego typu schorzenia zębów i przyzębia. Oferujemy kompleksowe zabiegi stomatologiczne, w tym bezwiertłowe leczenie próchnicy, złożone procedury w obrębie chirurgii stomatologicznej, a także uzupełnianie ubytków przy pomocy koron, mostów i protez oraz systemów implantologicznych. Korygujemy niedoskonałości uzębienia przy użyciu licówek i zabiegów wybielania. Zajmujemy się również profilaktyką oraz stomatologią dziecięcą.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi stomatologiczne były na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy w tym celu sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne materiały do wypełniania ubytków zębów: materiały kompozytowe (tj. Gradia Direct, Synergy D6 i Herculite XRV), a także materiały chemoutwardzalne.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Nowy Impladent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska