NS ZOZ Janusz Gawron - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Oferta kliniki obejmuje konsultacje, diagnostykę i zabiegi z dziedziny ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz endokrynologii, wykonywane w oparciu o nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości materiały. Przywracamy estetykę i funkcjonalność kobiecych stref intymnych, pomagamy pacjentkom z nietrzymaniem moczu i suchością zewnętrznych narządów płciowych. W diagnostyce wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji (w tym USG 3D/4D). Dbamy o profilaktykę chorób ginekologicznych i zapewniamy pacjentkom profesjonalne doradztwo w zakresie doboru antykoncepcji.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik NS ZOZ Janusz Gawron jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.