Certus NZOZ - cennik

ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
12:00 - 19:00
wtorek
12:00 - 19:00
środa
12:00 - 19:00
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

CERTUS oferuje pacjentom szeroką gamę zabiegów z zakresu stomatologii, a także chirurgii ogólnej oraz flebologii. Leczymy schorzenia zębów i dziąseł, przeprowadzając zabiegi bezstresowo i bezboleśnie.

Udzielamy pomocy pacjentom cierpiącym z powodu niewydolności żylnej, żylaków i owrzodzeń podudzi, zajmujemy się także chorobami proktologicznymi.

Każdą osobę, która odwiedzi naszą placówkę, poddajemy rzetelnej diagnostyce, by dobrać najlepszą metodę leczenia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Certus NZOZ w Łodzi.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Certus NZOZ jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska