Recepcja, poczekalnia NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna Gabinet zabiegowy NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna Recepcja, poczekalnia NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna Udogodnienia dla pacjentów NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna - logo

Informacje ogólne o NZOZ Dentix Poradni Stomatologicznej

W miejscowości Pniewy (woj. wielkopolskie) znajduje się wyjątkowy gabinet dentystyczny stworzony z myślą o wymagających pacjentach – zarówno dorosłych, jak i dzieciach. Nasza poradnia należy do sieci ośrodków NZOZ Dentix, które od wielu lat funkcjonują na polskim rynku stomatologicznym, gwarantując najwyższą jakość usług.

Możemy się poszczycić bogatą ofertą usług stomatologicznych wykonywanych komercyjnie oraz w ramach kontraktu z NFZ. Świadczymy usługi w zakresie m.in. stomatologii zachowawczej, dziecięcej i chirurgii stomatologicznej, zajmujemy się również implantoprotetyką. W ramach stomatologii estetycznej oferujemy wybielanie zębów za pomocą lampy BioWhite. Przeprowadzamy leczenie kanałowe oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Realizujemy liczne programy edukacyjne dla dzieci i dorosłych, które mają na celu uświadomić pacjentom jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe dbanie o zęby w każdym wieku.

Staramy się, aby wszelkie zabiegi odbywały się bezboleśnie i bezstresowo. W tym celu stosujemy nowoczesne komputerowe znieczulenie „The Wand” oraz innowacyjną metodę DentalVibe.

Do Państwa dyspozycji są doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści, których cechuje nie tylko fachowość, ale także empatia i wyjątkowe podejście do dzieci. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy kącik zabaw w poczekali. Dla najdzielniejszych małych pacjentów mamy specjalne upominki.

O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy fakt, iż posiadamy międzynarodowy certyfikat ISO. Korzystamy jedynie z nowoczesnego, certyfikowanego sprzętu, który jest gwarancją bezpieczeństwa. Dajemy gwarancję na prace wykonane w NZOZ Dentix.

W trosce o Państwa komfort umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Stosujemy innowacyjne metody leczenia i nowoczesny sprzęt, który jest gwarancją bezpieczeństwa oraz bezbolesnych zabiegów. Obecnie posiadamy m.in.:

 • Komputerowe znieczulenie miejscowe „The Wand” – sterowany komputerowo system do podawania znieczuleń, wyposażony w mini komputer i specjalną końcówkę. Znieczulenie działa natychmiast po podaniu i w odróżnieniu od standardowego znieczulenia nie przenosi się na inne obszary twarzy.

 • DentalVibe – urządzenie stosowane do znieczulania dentystycznego, emitujące wibracje o różnej częstotliwości, które redukują ból związany z wbijaniem igły ze znieczuleniem. Dzięki temu ukłucie jest praktycznie niewyczuwalne, co znacznie wzmacnia komfort pacjenta.

 • Piaskarka – niezbędne wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego, umożliwiające szybkie i bezbolesne usuwanie osadu nazębnego za pomocą silnego strumienia mieszaniny wody i proszku.

 • Lampa BioWhite – wybielanie za pomocą lampy BioWhite jest stworzone dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie rozjaśnić zęby nawet o 14 tonów. Lampa emituje zimne światło, które aktywuje specjalny żel na bazie nadtlenku wodoru. Zabieg trwa ok. godziny, a efekty widoczne są natychmiast.

 • Unit stomatologiczny – wygodny fotel dentystyczny wyposażony w niezbędne oprzyrządowanie usprawniające pracę stomatologa.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo przygotowaliśmy liczne udogodnienia, dzięki którym pacjenci czują się u nas swobodnie i bezpiecznie. Wśród nich znajdują się m.in.:

 • Indywidualne podejście – nasi specjaliści do każdego podchodzą indywidualnie, opracowując procedurę leczenia dobraną do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Cechuje ich nie tylko fachowość, ale także empatia i życzliwość.

 • Bezbolesne znieczulenie – wiemy jak stresująca bywa wizyta u stomatologa, dlatego w trosce o Państwa komfort dysponujemy bezbolesnym komputerowym znieczuleniem, pozwalającym niemal całkowicie zredukować ból spowodowany zabiegiem.

 • Dożywotnia gwarancja – udzielamy gwarancji na wszelkie prace wykonywane w naszym gabinecie oraz dożywotnią gwarancję na wszczepione implanty.

 • Gabinet przyjazny dzieciom – z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy specjalny kącik z zabawkami aby uprzyjemnić dzieciom czas oczekiwania na swoją wizytę bądź wizytę opiekunów. Najdzielniejsi pacjenci otrzymają drobne upominki.

 • Kolorowe wypełnienia – dzieci mogą same wybrać, jaki kolor wypełnienia chciałyby mieć.

 • Raty – umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty NZOZ Dentix Poradni Stomatologicznej

Naszym największym sukcesem są pełne i zdrowe uśmiechy pacjentów zadowolonych z naszych usług. Ilość odwiedzających nas osób rośnie z roku na rok.

Gwarancją wysokiej jakości usług jest fakt, iż posiadamy certyfikat ISO. Nasi stomatolodzy to wybitni specjaliści, których bogatą wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Angażujemy się również aktywnie w profilaktykę higieny jamy ustnej.