NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna - cennik

poniedziałek
13:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
13:00 - 20:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W NZOZ Dentix świadczymy wysokiej jakości kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu endodoncji (leczenie kanałowe), chirurgii stomatologicznej oraz profilaktyki chorób jamy ustnej, w ramach której przeprowadzamy m.in. fluoryzację zębów, usuwanie kamienia nazębnego bądź piaskowanie.

Wykonujemy protezy mosty, korony (porcelanowe, Cercon, Procera, Lava) i licówki oraz wypełnienia typu onlay, inlay, a także wszczepiamy doskonałej jakości implanty renomowanychfirm Implant Direct oraz Neo Biotech. Osobom, które chcą poprawić wygląd swoich zębów, polecamy wybielanie domową metoda nakładową bądź za pomocą lampy BioWhite.

Oferujemy wypełnienia światłoutwardzalne oraz rekonstrukcje zębów z materiałów kompozytowych. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy również kolorowe wypełnienia.

Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska