Autoryzowany Ośrodek Implantologii Stomatologicznej LASER Szymczak, Bargieł s.c.

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Wygląd zewnętrzny AOIS "LASER" Aparatura, sprzęt zabiegowy AOIS "LASER" Gabinet zabiegowy AOIS "LASER" Gabinet zabiegowy AOIS "LASER" Aparatura, sprzęt zabiegowy AOIS "LASER" Aparatura, sprzęt zabiegowy AOIS "LASER" Gabinet zabiegowy AOIS "LASER" Oferta, ćwiczenia, zabiegi AOIS "LASER" Gabinet zabiegowy AOIS "LASER" Recepcja, poczekalnia AOIS "LASER" Wnętrza, wystrój AOIS "LASER" Wnętrza, wystrój AOIS "LASER" Gabinet AOIS "LASER"

Informacje ogólne o AOIS "LASER"

AOIS "LASER" to nowoczesna szczecińska placówka stomatologiczna, która przyjmuje pacjentów od 1997 roku. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, żeby pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo na każdym etapie pobytu w placówce. Dysponujemy własną pracownią badań radiodiagnostycznych, dzięki czemu czas diagnostyki i leczenia jest skrócony do niezbędnego minimum. Świadczymy pełną gamę usług stomatologicznych dla osób dorosłych i dzieci.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje implantologia stomatologiczna. Przy pomocy tytanowych wszczepów uzupełniamy pojedyncze braki oraz duże ubytki w uzębieniu – mocujemy na implantach zarówno korony, jak i mosty oraz protezy. Wykorzystujemy implanty na bazie tytanu i tlenku cyrkonu.

W ramach protetyki oferujemy Państwu również uzupełnienia pełnoceramiczne (w tym korony, wkłady, licówki) z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Zapraszamy do nas osoby wymagające dużej rekonstrukcji uzębienia. Zakładamy protezy całkowite górne i dolne (akrylowe), szkieletowe zaczepiane na zębach własnych pacjenta, lekkie szkieletowe oraz uzupełnienia teleskopowe (dla osób z częściowym brakiem uzębienia).

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy proste oraz złożone ekstrakcje zębów (przede wszystkim "dłutowanie", niejednokrotnie wymagane przy usuwaniu głęboko złamanych zębów oraz nieprawidłowo wyrżniętych ósemek), a także usuwamy torbiele (głównie korzeniowe, przy czym wymagane jest badanie histopatologiczne). Zajmujemy się odbudową kości wyrostka zębodołowego: wszczepiamy specjalny biomateriał, przeprowadzamy transplantacje własnej kości pacjenta oraz zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej (sinus lift).

W ramach kosmetyki stomatologicznej oferujemy pacjentom zabiegi laserowego wybielania zębów. Zakładamy licówki ceramiczne lub kompozytowe oraz odbudowujemy ubytki przy pomocy koron pełnoceramicznych lub cerkonowych. 

W naszej klinice pomoc znajdą również osoby cierpiące na choroby dziąseł i błon śluzowych jamy ustnej. Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny periodontologii. Leczymy krwawienie z dziąseł oraz stany zapalne dziąseł i ozębnej. Pomagamy w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych oraz suchości w jamie ustnej. Usuwamy przykry zapach z ust. 

Oferta usług obejmuje także endodoncję. Dysponujemy nowoczesnym mikroskopem endodontycznym, który zapewnia skrócenie czasu zabiegu oraz większą precyzję w oczyszczaniu i wypełnianiu kanałów zębowych. Leczenie kanałowe przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem, pozwalającym na przeprowadzanie nowoczesnych i skutecznych zabiegów. Dysponujemy m.in. najnowszej generacji aparatem do tomografii 3D oraz mikroskopem stomatologicznym, wykorzystywanym do zabiegów z zakresu endodoncji.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie kadry – nasi specjaliści to doświadczeni stomatolodzy, którzy sukcesywnie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu pacjenci mają dostęp do zaawansowanej diagnostyki i najnowszych metod leczenia.

  • Własna pracownia cyfrowej radiodiagnostyki – posiadamy nowoczesną pracownię, dzięki czemu pacjenci mogą wykonać niezbędne badania (zdjęcia) na miejscu, w placówce. Znacząco oszczędza to ich czas i umożliwia szybkie rozpoczęcie leczenia.

  • Leczenie na raty – umożliwiamy pacjentom rozłożenie płatności za wykonywane zabiegi na dogodne raty.

  • Parking – w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, w którym znajduje się klinika, mieści się parking, na którym pacjenci mogą pozostawić swój samochód.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska