Medical Hair - cennik

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Przeprowadziliśmy kilkanaście tysięcy zabiegów transplantacji włosów w Polsce. Operujemy także pacjentów zagranicznych, między innymi w Berlinie. Wykonujemy zabiegi metodami FUE i STRIP, osiągając bardzo dobre efekty kosmetyczne. Nasza oferta skierowana jest do mężczyzn i kobiet borykających się z wypadaniem włosów i różnego rodzaju łysieniem.

W przypadkach, kiedy wykonanie przeszczepu włosów jest niemożliwe, proponujemy pacjentom mikropigmentację skóry głowy. Zabieg maskuje przerzedzenia i łysinę, służy do optycznego zagęszczania czupryny.

W zakres świadczonych usług wchodzi również mezoterapia skóry głowy. Ponadto zapraszamy Państwa na wizytę do naszego trychologa.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medical Hair jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska