NZOZ Medokin - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się szerokim zakresem usług w obrębie ginekologii, świadcząc usługi kobietom w każdym wieku. Pacjentki mogą u nas wykonać cytologię (w tym cienkowarstwową), oprócz tego przeprowadzamy badanie ginekologiczne za pomocą USG z kolorowym Dopplerem. Oferujemy leczenie schorzeń ginekologicznych pacjentkom w wieku prokreacyjnym, zajmujemy się patologią ciąży, a także opiekujemy się kobietami w okresie menopauzy.

Poza usługami ginekologicznymi zajmujemy się także medycyną rodzinną. Osoby pracujące mogą poddać się u nas badaniom wstępnym i okresowym w ramach medycyny pracy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik NZOZ Medokin jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska