ODR Opole Lubelskie NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG

poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie Przychodnia ODR Opole Lubelskie

ODR Opole Lubelskie – informacje ogólne

NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG w Opolu Lubelskim to ośrodek badań obrazowych i filia ODR w Puławach. Specjalizujemy się w diagnostyce RTG oraz USG. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, które wspierają pracę naszych doświadczonych specjalistów. Wykonywane przez nas badania pomagają w rozpoznawaniu chorób z niemal każdej gałęzi medycyny.

Ośrodek ODR w Opolu Lubelskim to lider wśród lokalnych centrów radiodiagnostycznych. Swoją pozycję zawdzięczamy pełnej cyfryzacji i innowacyjności prowadzonych procedur oraz uznaniu ze strony krajowych i światowych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Oferujemy usługi z zakresu doradztwa sportowo-lekarskiego, ortopedycznego, psychologicznego oraz neurologopedycznego.

Specjalizujemy się w badaniach RTG dla ortopedów. Nasze zaplecze badawcze gwarantuje wysokiej jakości usługi, które zapewniają prawidłową diagnozę. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie każdej partii ciała u osób dorosłych i dzieci. Na miejscu znajdą Państwo pomoc specjalistów ortopedów. Prowadzimy poradnię sportowo-lekarską, w ramach której doradzamy pacjentom z wszelkiego rodzaju urazami powstałymi w wyniku dużego wysiłku (krwiaki, zerwanie mięśni czy wiązadeł). Wydajemy zaświadczenia lekarskie do książeczek sportowych. Pomagamy osobom cierpiącym na osteoporozę. Specjalizujemy się również w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń ortopedycznych u dzieci. Wykonujemy przesiewowe badania wad postawy (dla pacjentów w wieku 4-6 lat bezpłatnie) oraz USG bioderek u niemowlaków.

Specjalizujemy się także w diagnostyce stomatologicznej. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne (całościowe twarzoczaszki) oraz rentgenowskie na potrzeby ortodoncji. Wykonujemy analizę cyfrową dla potrzeb ortodoncji.

Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem USG z funkcją Doppler Color, dzięki której możemy wykonywać wysokiej jakości obrazowanie najważniejszych tętnic oraz żył (domózgowych, szyjnych, kończyn dolnych i górnych, nerkowych). Wykonujemy badania USG jamy brzusznej, tarczycy, szyi, ślinianek, węzłów chłonnych oraz piersi.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dzięki dotacjom unijnym ośrodek nasz należy do najnowocześniejszych w regionie. Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami do procedur diagnostycznych w ultrasonografii i radiologii. Badania są zapisywane w formie cyfrowej, a łącze telemedyczne pozwala na konsultacje z innymi zaprzyjaźnionymi ośrodkami diagnostycznymi w kraju.

Udogodnienia dla pacjentów

Mieścimy się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu pacjenci nie mają żadnych problemów z dotarciem do nas. Bezpośrednio obok naszej siedziby jest zlokalizowany przestronny parking samochodowy.

Osiągnięcia i certyfikaty ODR Opole Lubelskie

ODR w Opolu Lubelskim to nowoczesny ośrodek zapewniający pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem spełniania przez nas surowych norm dotyczących zarządzania jakością są certyfikaty ISO 9001:2009 oraz 14001:2005. Nasza placówka należy również do grupy zaufanych przedsiębiorstw, które uczestniczą w Programie Rzetelna Firma.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska