4,4 / 5  - 293 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Lekarze w Ober Clinic specjalizują się w wykonywaniu zabiegów w trybie chirurgii jednego dnia. Większe operacje wykonywane są techniką laparoskopową dzięki temu operacja stanowi mniejsze obciążenie dla pacjenta niż chirurgia klasyczna. Okres rekonwalescencji jest również krótszy, tak więc chorzy szybciej wracają do swoich codziennych obowiązków. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a lekarz prowadzący odpowiedzialny jest za cały okres leczenia począwszy od ustalania rozpoznania, poprzez zabieg, jak i opiekę w okresie późniejszym.

W zakresie urologii przeprowadzamy zabiegi obejmujące operacje stulejki i wydłużenie wędzidełka prącia. Diagnostyka pacjentów zgłaszających się z dolegliwościami ze strony pęcherza moczonego wspomagana jest cystoskopią, czyli wziernikowaniem pęcherza. Badanie umożliwia jednoczesne wykonanie biopsji, co ułatwia rozpoznawanie stanów zapalnych i chorób nowotworowych tej okolicy. Konsultujemy pacjentów z przerostem gruczołu krokowego, u których jednym z podstawowych badań jest TRUS, czyli specjalistyczne badanie ultrasonograficzne wykonane za pomocą głowicy doodbytniczej.

Świadczone w naszym ośrodku procedury dermatologiczne obejmują ocenę znamion z możliwością ich chirurgicznego usunięcia. Wycinki każdorazowo wysyłane są do badania histopatologicznego. Nasza klinika specjalizuje się również w skutecznym leczeniu łuszczycy.

Oferujemy pomoc pacjentom, którzy mają problemy z dolegliwościami proktologicznymi. W przypadku hemoroidów proponujemy skuteczny i nieinwazyjny zabieg metodą Barrona, która polega na zakładaniu gumowych pierścieni na guzki krwawnicze. Metoda ta często uzupełniana jest fotokoagulacją. Szczeliny odbytu leczone są wygodnym dla pacjenta sposobem za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, która porażając włókna mięśniowe umożliwia zagojenie się rany. Przeprowadza się też nacięcie ropnia okołoodbytniczego.

W leczeniu żylaków pajączków skleroterapię. Zabieg polega na nastrzykiwaniu lekiem zmienionego naczynia. Wytworzona w ten sposób reakcja w połączeniu z uciskiem powoduje zamknięcie chorego naczynia i usunięcie zmian. W wyniku terapii uzyskuje się nie tylko poprawę wyglądu kończyn, ale również ustąpienie dolegliwości wywołanych niewydolnością żylną w postaci uczucia ciężkości, obrzęków, zmęczenia, bólu i kurczy nóg.

Nasi specjalista kwalifikuje i przygotowuje pacjentów do operacji bariatrycznych. Możliwe jest zastosowanie trzech metod operacyjnych: wycięcie części żołądka (sleeve-gastrektomia), założenie opaski na żołądek (gastric banding) lub zmniejszenie żołądka ze zmianą odcinka układu pokarmowego (gastric by-pass). Typ operacji dobierany jest indywidulanie w zależności od stanu zaawansowania choroby, występowania chorób towarzyszących i odpowiedzi organizmu na prowadzone dotychczas leczenie.

Leczeniem ortopedycznym obejmujemy dorosłych i dzieci. Wykonujemy drobne zabiegi takie jak punkcje i ostrzyknięcia stawów. U dzieci z podejrzeniem dysplazji stawów biodrowych przeprowadzamy specjalistyczne badania USG. Prowadzimy kwalifikację chorych do operacyjnego leczenia ortopedycznego.

Co leczymy

W Ober Clinic oferujemy szeroką paletę konsultacji w obrębie różnych dziedzin medycyny. Posiadanie nowoczesnego sprzętu umożliwia naszym specjalistom szybkie i właściwe rozpoznanie oraz rozpoczęcie leczenia nawet bardzo poważnych schorzeń. Preferujemy zabiegi nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne, aby ograniczyć interwencję chirurgiczną. Dzięki temu pacjenci mogą szybko powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Specjalizujemy się w leczeniu chorób jelita grubego i odbytnicy. Stosujemy najnowocześniejsze metody usuwania hemoroidów, szczelin odbytu i ropni okołoodbytniczych.

Wielu pacjentów zgłasza się do nas z problemami urologicznymi obejmującymi zaburzenia sprawności seksualnej i choroby prostaty. Zespół doświadczonych specjalistów przywraca i poprawia jakość współżycia płciowego u mężczyzn. Leczymy brak lub trudności z osiąganiem i utrzymaniem erekcji oraz wytrysk przedwczesny. Szczegółowo diagnozujemy pacjentów, którzy zgłaszają się do nas z przerostem gruczołu krokowego, szczególnie pod kątem nowotworów tego narządu.

Pacjentom walczącym z otyłością oferujemy konsultacje bariatryczne. Nasz wybitny specjalista przekazuje pacjentom wiedzę na temat możliwych rozwiązań i sposobów walki z otyłością. Pacjenci, którzy zdecydują się na chirurgiczne leczenie otyłości mogą liczyć na wsparcie psychologów i dietetyków. Jest to bardzo istotny element zarówno tuż po operacji, jak i w czasie zmiany dotychczasowego stylu życia.

Z zakresu medycyny estetycznej poprawiamy wygląd pacjentów za pomocą metod, które nie wymagają hospitalizacji. Stosowane techniki obejmują usuwanie zmarszczek i poprawę owalu twarzy lub ciała za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, lipolizy iniekcyjnej, peelingów chemicznych i lasera. Zabiegi te uzupełniane są przez lekarzy innych specjalności. Nasi dermatolodzy oprócz chorób przewlekłych skóry np. łuszczycy dbają o leczenie wszelkich stanów zapalnych na skórze, a dzięki drobnym interwencjom chirurgicznym możliwe jest usunięcie znamion i innych zmian w skórze.

Zabiegi flebologiczne mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu kończyn dolnych dotkniętych żylakami, ale również w znacznym stopniu poprawiają komfort życia pacjentów. Uwalniają pacjentów od bólu, opuchniętych nóg, a niekiedy niegojących się owrzodzeń.

Duża część pacjentów zgłasza się do naszej kliniki z problemami narządu ruchu. Diagnozujemy zarówno dorosłych jak i dzieci, w tym wykonujemy badanie USG stawów biodrowych u niemowląt. Przeprowadzamy leczenie stawów, ścięgien, więzadeł i mięśni. Korygujemy nabyte wady narządu ruchu, uwalniamy usidlone nerwy, pomagamy pacjentom borykającym się w zaburzeniami powstałymi w wyniku urazów. W naszej klinice możliwe jest wykonanie wielu operacji ortopedycznych i urazowych.