Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - specjaliści

4,4 / 5  - 293 oceny »

Poznaj nasz zespół

Kadra Ober Clinic składa się z ponad trzydziestu lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach medycyny. Są to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich posiada doktorskie i profesorskie stopnie naukowe. Zespół jest starannie dobrany tak, aby współpracował razem dla dobra pacjenta.

Specjaliści prowadzący pacjentów ze problemami proktologicznymi mają za sobą tysiące udzielonych porad oraz wykonanych zabiegów i operacji. Do dużego zespołu proktologów należą m.in. profesor Krzysztof Bielecki, doktor Alberto Puerto Cardozo, doktor Marek Chojnowski i doktor Maciej Chwaliński. Pacjenci mogą korzystać także z porad u pani doktor Agnieszki Kucharczyk, doktor Anety Obcowskiej i doktor Anny Wiączek. Zabiegi proktologiczne wykonywane są przez doktora Zbigniewa Kudelskiego i doktora Piotra Jackiewicza. Pacjenci mogą liczyć na dyskretnie przeprowadzane konsultacje, badania i szybkie postawienie diagnozy. Proponowane metody leczenia żylaków i szczelin odbytu oraz innych schorzeń opierają się na zastosowaniu małoinwazyjnych metod, dzięki którym pacjenci szybko powracają do zdrowia i codziennej aktywności.

Pacjentami z problemami układu moczowo-płciowego opiekuje się zespół urologów. Należą do nich m.in. doktor Andrzej Kidawa i doktor Robert Nowakowski. Pacjenci mogą także korzystać z porad doktora Tomasza Wiśniewskiego, który diagnozuje zaburzenia oddawania moczu, schorzenia prostaty i zaburzania erekcji.

Przychodnia Ober Clinic przyjmuje pacjentów chcących poprawić swój wygląd. Konsultacje przeprowadzane są przez chirurga plastyka, profesora Józefa Jethona, doświadczonego specjalistę z dużą wiedzą w zakresie medycyny estetycznej. W czasie konsultacji proponuje pacjentom najbardziej efektywny sposób korekcji niedoskonałości urody (nabytych lub wrodzonych). Pacjenci z ostrymi i przewlekłymi chorobami skóry kierowani są na leczenie dermatologiczne do pani docent Alicji Kik-Rachuty zajmującej się również bardzo skutecznym leczeniem łuszczycy.

W zakresie chirurgii laparoskopowej i bariatrycznej specjalizuje się pan doktor Wiesław Pesta. Jest on niekwestionowanym ekspertem w tej dziedzinie. Posiada certyfikat chirurgii laparoskopowej Uniwersytetu Pasteura w Strasburgu we Francji. Chirurgią naczyniową i flebologią zajmuje się doktor Paweł Nitkowski.

Nasi lekarze traktują każdego chorego indywidualnie, a ich podejście nastawione jest na zrozumienie sytuacji pacjenta. Celem nadrzędnym jest tworzenie wysokiego standardu indywidualnej opieki lekarskiej, dlatego każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy w klinice przechodzi specjalne szkolenie, poznając nasze metody leczenia i standardy postępowania z pacjentem. Jest to szczególnie ważne w leczeniu schorzeń i dolegliwości, o których niełatwo jest otwarcie rozmawiać, jak np. proktologia, czy choroby układu płciowego.

Podnosimy standardy naszej pracy przez systematyczne szkolenia lekarzy, kadry medycznej i personelu pomocniczego. Ponadto wdrożone w naszej placówce rozwiązania organizacyjne, w tym procedury poprzedzające postawienie diagnozy, efektywny obieg dokumentów, materiały dla pacjentów, wspierają i przyspieszają ruch chorych.

Czytaj więcej 

Specjaliści w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

dr n. med. Andrzej Kidawa

urolog Warszawa

Dr n. med. Andrzej Kidawa praktykuje od 1961 roku, kiedy ukończył studia medyczne. Jest cenionym specjalistą chirurgii i urologii. Specjalizację z chirurgii II stopnia ukończył w 1970 roku, natomiast tytuł specjalisty II stopnia urologii otrzymał cztery lata póź... więcej »

Szczegóły » Tel: 22 626pokaż numer