ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Ober Clinic to prywatna klinika specjalistyczna, która mieści się przy ulicy Chałubińskiego 8, w samym sercu Warszawy. Placówka oferuje swoim klientom szeroki zakres usług z zakresu proktologii, dermatologii, urologii, stomatologii oraz medycyny estetycznej. Najczęściej w tej placówce klienci pytają o proktologia prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego. Często pomagam umawiać wizyty właśnie do niego, bo to lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz doskonałej wiedzy, Pan profesor posiada wspaniałą osobowość, serdeczność i życzliwość. Klienci podkreślają, że jest to absolutnie profesjonalny i niezwykle taktowny lekarz z klasą." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Tomasz
4.0
Tomasz
Dodano: 15 września 2017
Tytuł:
"Wizyta udana"
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna (wrzesień 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska