Ochota Medical Center - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Przeprowadzamy szereg badań USG oraz laboratoryjnych. W ramach badań płodowych oferujemy badania genetyczne prenatalne płodu – test Harmony oraz test Nifty, dzięki którym można wykryć u płodu zespół Downa, zespół Pataua oraz zespół Edwardsa. Wykonujemy również onkologiczne badania genetyczne (test BRCA1 i BRCA2), zalecane szczególnie kobietom pochodzącym z rodzin, w których występowały nowotwory.

W naszych gabinetach pacjentki mogą się poddać krioterapii w leczeniu nadżerek szyjki macicy czy zmian wirusowych okolic intymnych. Wykonujemy także badania kolposkopowe, dzięki którym możliwe jest wykrycie i ocena zmian na szyjce macicy.

Oferujemy zabiegi z ginekologii estetycznej takie jak modelowanie i ujędrnianie warg sromowych. Przeprowadzamy terapię u kobiet z problemem suchości pochwy i sromu, wykonując zabieg z użyciem implantów z kwasem hialuronowym Desiral. Polecamy ów zabieg również kobietom po porodzie oraz pacjentkom cierpiącym z powodu obniżenia ścian pochwy. Dzięki terapii uzyskujemy efekt poprawy jej elastyczności.

W terapii leczenia nietrzymaniu moczu oraz przy obniżeniu narządu rodnego wykorzystujemy wkładki dopochwowe pessary. Przy niewydolności szyjki macicy u kobiet w ciąży stosujemy pessary położnicze.

W naszej ofercie znajdują się także masaże, między innymi masaż izometryczny i klasyczny oraz drenaż limfatyczny.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług zawiera zamieszczony poniżej cennik:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ochota Medical Center jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska