Odciski / modzele - usuwanie laserem Katowice

laserowe leczenie odcisków miękkich, usuwanie modzeli laserem, laseroterapia nagniotków, usunięcie odcisków laserem więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odciski / modzele - usuwanie laserem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

Modzele i nagniotki to zmiany skórne powstające na stopach - głównie na czubkach i zewnętrznych krawędziach palców, na śródstopiu a także z tyłu pięty. Przyczyną ich powstawania może być nieodpowiednia pielęgnacja stóp, a także niewłaściwe chodzenie. Są nie tyko nieestetyczne, ale także niewygodne i bolesne - niektóre wymagają interwencji lekarza.

Laserem w odciski

Derma VIP to gabinet dermatologii estetycznej wyposażony m.in. w laser frakcyjny CO2, za pomocą którego lekarz usunie tutaj narośla skórne tj. odciski i nagniotki a także zlikwiduje inne zmiany: brodawki, włókniaki, znamiona oraz blizny i rozstępy. Lekarzem tym jest dr Katarzyna Wrześniewska, specjalista dermatologii i wenerologii II stopnia od 2001 roku, która brała udział w licznych szkoleniach i kongresach, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje zawodowe, np. uczestnictwem w w IV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, która miała miejsce w Łodzi w 2007 roku. 

CMed to Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej, które zaprasza na zabiegi laserowe - laserem CO2 - likwidujące nie tylko modzele, ale także inne zmiany skórne, czyli: prosaki, kępki żółte, kłykciny kończyste oraz brodawki łojotokowe, wirusowe i włókniaki. Ponadto innym laserem wykonywane jest tutaj fotoodmładzanie i depilacja laserowa. Pacjentów na zabiegi przyjmuje m.in. dr n. med. Renata Wilk-Czyż, specjalista dermatologii i wenerologii (II stopnia od 1995 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Przez wiele lat (1986-2000) zdobywała swoje doświadczenie zawodowe, pracując w Klinice Dermatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Centrum Medyczne Angelius Provita oferuje zabiegi wypalania różnych zmian skórnych za pomocą światła laserowego. Tu przy wykorzystaniu lasera CO2 można poddać się leczeniu odcisków i nagniotków na stopach. Ponadto laser ten usunie także inne zmiany w postaci brodawek wirusowych i brodawek płaskich, brodawek łojotokowych, kłykcin kończystych czy włókniaków miękkich i przerośniętych gruczołów łojowych. Jednym ze specjalistów jest dr Gabriela Wnętrzak-Chabowska, dermatolog i wenerolog (II stopnia od 1998 roku), która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała m.in. na Oddziale Dermatologicznym w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu, pracując tam w latach 1990-2014.

W Specjalistycznym Centrum Medycznym Sad Med można umówić się ze specjalistą dermatologiem na zabiegi usuwania zmian skóry i tkanki podskórnej, wśród których można wymienić laserową likwidację odcisków, a także leczenie zmian nowotworowych, znamion barwnikowych, kaszaków oraz torbieli, bliznowców czy brodawek. Oprócz metody laserowej stosowana jest tutaj na takie zmiany także metoda chirurgiczna. Zabiegami takimi zajmuje się dr Marian Duraj, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1985 roku), który w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się także w zabiegach dermatologicznych, z których doświadczenie zdobywał w Gabinecie Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w latach 2000-2005.

AtenaClinic to gabinet medycyny estetycznej i chirurgii mieszczący się w Łaziskach Górnych (21 km od Katowic), gdzie pacjent, mający problem z modzelami i nagniotkami na stopach, może udać na zabieg ich wypalenia za pomocą lasera frakcyjnego CO2 (Fire-Xel). Ponadto lekarz także podejmuje się tutaj chirurgicznego usuwania tych i innych zmian skórnych, czyli: włókniaków, naczyniaków rubinowych, kurzajek i pieprzyków. Na konsultacje i zabiegi przyjmuje tutaj dr Aneta Majchrzak-Habryka, lekarz medycyny estetycznej, która posiada w swoim dorobku wiele certyfikatów z tej dziedziny z odbytych szkoleń, np. z uczestnictwa w kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który miał miejsce w Warszawie w 2013 roku.

W Chorzowie (8 km od Katowic) mieści się Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medicus, gdzie w Poradni Dermatologicznej leczone są zmiany skórne zarówno laserowo, jak i kriochirurgicznie. Lekarz wyleczy tutaj odciski i nagniotki, jak również brodawki wirusowe i zwykłe, włókniaki miękkie i rogowacenie słoneczne. W poradni tej przyjmuje dr Barbara Ceglarek-Czarnecka, specjalista dermatologii i wenerologii (II stopnia od 1994 roku) oraz dr Monika Lembryk-Kudelko, specjalista dermatologii i wenerologii od 2012 roku.

Cena zabiegu laserowego likwidującego odciski i nagniotki w Katowicach i za granicą

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Za wypalanie światłem laserowym nagniotków w katowickich gabinetach dermatologicznych pacjent zapłaci od 190 zł, natomiast za granicą wyda £90 w Tootnig Medical Centre w Londynie.

Odciski / modzele - usuwanie laserem - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 200 zł do 600 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 200 zł do 960 zł
 • Kraków od 150 zł do 960 zł
 • Łódź od 100 zł
 • Tychy od 300 zł
 • Wrocław od 400 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
 • Lubin od 100 zł
 • Gliwice od 350 zł do 800 zł
 • Białystok od 200 zł
Odciski / modzele - usuwanie laserem cena »

Usługa odciski / modzele - usuwanie laserem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu odciski / modzele - usuwanie laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.