Odciski / modzele - usuwanie laserem Warszawa

laserowe leczenie odcisków miękkich, usuwanie modzeli laserem, laseroterapia nagniotków, usunięcie odcisków laserem więcej »

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Odciski / modzele - usuwanie laserem od 350 zł
 • Konsultacja chirurgiczna (przedzabiegowa)  120 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Odciski / modzele - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medestetis Gabinet zabiegowy w Medestetis

Skóra na stopach jest grubsza o trzy, cztery razy, niż na innych częściach ciała. Łatwiej więc ulega rogowaceniu, a brak lub niewłaściwa jej pielęgnacja, może doprowadzić do powstania zgrubień w postaci odcisków, modzeli czy nagniotków. Bywa, iż nie da się ich zlikwidować domowymi sposobami, a u osób starszych narośla te utrudniają chodzenie. Wtedy należy udać się do specjalisty, który pozbędzie się odcisków w małoinwazyjny i skuteczny sposób - za pomocą zabiegu laserowego.

Stopy idealne

Klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic posiada w swojej ofercie medycznej zabiegi na skórę z wykorzystaniem lasera chirurgicznego CO2. Wśród nich proponuje usuwanie tą metodą różnych zmian skórnych, np. odcisków i modzeli a także brodawek wirusowych i łojotokowych, niektórych blizn czy pieprzyków. Takie i inne zabiegi przeprowadza dr Joanna Sałkowska-Wanat, dermatolog i wenerolog, która swoje doświadczenie zdobywa w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Kosmedica proponuje swoim pacjentom, którzy chcą pozbyć się odcisków, modzeli i nagniotków ze stóp, zabiegi laserowe (za pomocą lasera CO2). Tym samym laserem lekarz usunie tutaj także inne zmiany skórne tj. znamiona, brodawki, kurzajki czy włókniaki i blizny. Lekarzem tym jest dr Grzegorz Kołodziejski, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2001 roku), który w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w różnorodnych zabiegach laserowych - nie tylko usuwa zmiany skórne, ale także zajmuje się fotoodmładzaniem skóry i usuwaniem zmarszczek.

Wyleczyć odciski i nagniotki za pomocą światła laserowego można także w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser CO2. Ponadto tym samym urządzeniem można zlikwidować: włókniaki, niektóre znamiona barwnikowe (pieprzyki), niektóre blizny oraz naczyniaki rubinowe i tatuaże. Pacjentami zajmuje się m.in. dr Olga Warszawik-Hendzel, specjalista dermatologii i wenerologii (od 2014 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Posiada doświadczenie medyczne w swojej dziedzinie, zdobyte w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na licznych kursach i szkoleniach zagranicznych (w Austrii i Niemczech).

W Gabinecie Dermatologii i Dermatologii Estetycznej Kos-Med lekarze proponują m.in. niechirurgiczne metody likwidowania różnych zmian skórnych, wśród których można wymienić wypalanie modzeli i odcisków, jak również brodawek, włókniaków i pieprzyków. Niektóre zmiany skórne są w tym gabinecie usuwane za pomocą kriochirurgii, a pieprzyki poddawane są badaniu dermatoskopowemu. Wśród lekarzy można tutaj wymienić dr Annę Kostrzewę, specjalistę dermatologii i wenerologii, która dodatkowe umiejętności w tej dziedzinie zdobywała, uczestnicząc w zjazdach i kongresach takich towarzystw, jak: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (których jest członkiem).

Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej Lasermed wyposażony jest w laser CO2, który wykorzystywany jest tutaj do zabiegów usuwających nie tylko odciski i nagniotki na stopach, ale także brodawki wirusowe i łojotokowe, włókniaki miękkie, kępki żółte powiek czy gruczolaki potowe. Gabinet ten dysponuje także innymi rodzajami laserów do m.in. usuwania naczynek, przebarwień czy fotoodmładzania skóry. Do specjalistów należy tutaj dr Dorota Prandecka, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1998 roku), która posiada w swoim dorobku wiele certyfikatów z odbytych szkoleń i kongresów, np. z seminarium pt. "Laseroterapia w dermatologii estetycznej” obyte w Warszawie w 2002 roku.

Melitus to Lecznica Dermatologiczna, w której z zakresu dermatologii laserowej wykonywane są różne zabiegi na skórę twarzy i ciała. Jedne z nich dotyczą laserowej likwidacji modzeli oraz pieprzyków, kurzajek, włókniaków czy niektórych blizn, inne laserowej regeneracji skóry. Do kadry specjalistów należy dr n. med. Urszula Kozłowska, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1999 roku), która doświadczenie zdobywała m.in. za granicą w Klinice Dermatologii Wolnego Uniwersytetu w Berlinie oraz w kraju w  w Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM.

Ile kosztuje zabieg laserowego usuwania odcisków i modzeli w Warszawie, a ile za granicą?

Kadra w Klinika MediDerm dr R. Prończuk Kadra w Klinika MediDerm dr R. Prończuk

Za laserową likwidację odcisków pacjent w warszawskich gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej zapłaci od 100 zł. W Londynie na taką samą usługę £90 (w Tooting Medical Centre).

Odciski / modzele - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 200 zł do 960 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Łódź od 100 zł
 • Kraków od 150 zł do 960 zł
 • Wrocław od 200 zł do 400 zł
 • Katowice od 200 zł do 600 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1000 zł
 • Tychy od 300 zł
 • Lubin od 100 zł
 • Gliwice od 350 zł do 800 zł
 • Białystok od 200 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Odciski / modzele - usuwanie laserem cena »

Usługa odciski / modzele - usuwanie laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu odciski / modzele - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.