Odmładzanie pochwy laserem

laserowa rewitalizacja pochwy, laser Mona Lisa Touch, laserowy lifting pochwy, zabieg MonaLisa Touch więcej »

Wczytaj więcej wyników

Rewitalizacja pochwy - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Pochwa, tak jak każdy inny narząd zmienia się w czasie życia kobiety. Z upływem lat jej ściany stają się coraz mniej elastyczne, pochwa sprawia wrażenie zbyt dużej. Dzieje się tak najczęściej u kobiet, które rodziły drogami natury oraz w okresie pomenopauzalnym, kiedy spada poziom estrogenów. Najskuteczniejsze jest leczenie laserem. Bezbolesny zabieg i szybka rekonwalescencja to główne, ale nie jedyne zalety laserowego odmładzania pochwy.

Odmładzenie pochwy laserem - z nami znajdziesz dobrego lekarza!

W Częstochowie w Prywatnym Centrum Medycznym Medyk Centrum są wykonywane zabiegi odmładzania pochwy laserem MonaLisa Touch. Przeprowadza je założyciel i kierownik Centrum, specjalista ginekologii i położnictwa lek. med. Jan Bińczyk. Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Jest autorem artykułów „Ocena zabiegów przy użyciu lasera CO2- MonaLisa Touch” oraz „Ocena zabiegów laserem MonaLisa Touch w badaniach własnych”.

W klinice AGKlinik w Warszawie, zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadza dr n. med. Robert Bartkowiak. Klinika w 2006r zajęła 4. miejsce w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej tygodnika Wprost oraz VIII miejsce w rankingu szpitali tygodnika Newsweek. Dr Bartkowiak jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Uczestniczył w badaniu skuteczności preparatów pochodzenia naturalnego u kobiet dotkniętych problemem nietrzymania moczu. Jest autorem wielu prac naukowych. Doświadczenie zdobywał w Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Będąc w Poznaniu można skorzystać z oferty Specjalistycznego Gabinetu Ginekologiczno- Położniczego. Laserowym odmładzaniem pochwy zajmuje się tutaj dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa oraz onkologii ginekologicznej. W grudniu 2008r w The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles odbył szkolenie z zakresu zabiegów laserowych wykonywanych w ginekologii estetycznej, które przeprowadził twórca metody- David Matlock. W 2005r w Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital, Riyadh w Arabii Saudyjskiej ukończył staż, dotyczący technik operacyjnych stosowanych w ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jest autorem wielu publikacji, które pojawiają się w piśmiennictwie krajowym jak i zagranicznym.

Rose Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie to miejsce w Krakowie, w którym zabiegi laserowe w obrębie narządów płciowych wykonuje lek. med. Róża Sobocińska. Specjalista ginekologii i położnictwa, pracowała i zdobywała doświadczenie w Klinice Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i w Szpitalu im Gabriela Narutowicza w Krakowie. Posiada certyfikat, który potwierdza umiejętności wykonywania laserowych zabiegów ginekologicznych i medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, m.in. „Najnowsze trendy w diagnostyce i terapii u kobiet w okresie menopauzy” oraz „Echokardiografia i ultrasonografia płodu”.

W Szczecinie laserowe zabiegi rewitalizacji pochwy wykonuje dr n. med. Piotr Kolczewski, w swoim gabinecie EstheGyn. Dr Kolczewski jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Pracował w Szpitalu Szczecin Zdroje oraz w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Szkolił się nie tylko w Polsce, zdobywał wiedzę m.in. w Sztokholmie, Berlinie, Rotterdamie, Hadze i Pradze. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał, dzięki obronie pracy pt. „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, International Urogynecological Association i International Continence Society.

W której klinice wykonać zabieg?

Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED

AGKlinik w Warszawie oferuje wykonanie laserowego odmłodzenia okolic intymnych za około 3075zł. Ten sam zabieg w The Aesthetic&Laser w Manchesterze kosztuje 5738- 8607zł. Dzięki dużej różnicy w cenie mieszkanka Anglii może pozwolić sobie na wykonanie zabiegu w Polsce i kilkudniowe wakacje. Na zobaczenie czeka pięknie odrestaurowany Zamek Książ, którego bogato zdobione komnaty spodobają się każdej estetce. Osoby które wolą oglądać ruiny, zakochają się w Zamku Chojnik, z którego wieży rozciąga się widok na całą okolicę.

Odmładzanie pochwy laserem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1500 zł do 5000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3000 zł
 • Kraków od 1050 zł do 5000 zł
 • Katowice od 800 zł do 1450 zł
 • Gdańsk od 2500 zł
 • Kielce od 900 zł do 1500 zł
 • Rzeszów od 1500 zł do 5000 zł
 • Gdynia od 2200 zł
 • Wrocław od 1500 zł do 2400 zł
 • Częstochowa od 1000 zł do 2000 zł
 • Gliwice od 1500 zł
 • Białystok od 1000 zł
Odmładzanie pochwy laserem cena »

Usługa rewitalizacja pochwy laserem jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.